Michał Żebrowski świętuje... Dzień Dziadka?! Dodał zdjęcie z najmłodszym synem i zażartował z siebie

Michał Żebrowski pochwalił się na Instagramie uroczym zdjęciem z najmłodszym synem. Aktor skorzystał z okazji, by z dowcipem odnieść się do swojego wyglądu.

Michał Żebrowski w sierpniu 2020 roku powitał na świecie trzeciego syna. Od tego czasu na Instagramie aktora pojawia się wiele zdjęć małego Feliksa; widać, że cała rodzina 48-letniego aktora na punkcie malucha ma niezłego bzika. Z okazji Dnia Dziadka Żebrowski wrzucił na Instagram zabawne zdjęcie, co od razu podchwycili w komentarzach internauci.

Zobacz też: Maffashion na spacerze z synem. Bastek śpi w spacerówce. Burza w komentarzach? Nic z tego. Sprawdziliśmy też cenę wózka

Lara GesslerLara Gessler pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski wrzucił zdjęcie z okazji Dnia Dziadka. To się nazywa dystans!

Aktor od kilku lat może pochwalić się bujnymi siwymi włosami. Nie ma z tego powodu jednak żadnych kompleksów, a postępujące zmiany przyjmuje z godnością. Święto, podczas którego wnuki składają swoim dziadkom życzenia, skwitował zdjęciem z małym Feliksem. Dłuższe włosy ukryte pod czapką i zapuszczona siwa broda sprawiły, że Michał sam w sobie zobaczył... dziadka. Obserwatorzy Żebrowskiego wiedzą, że ma on ogromne poczucie humoru, a żart przypadł im do gustu.

Natalia z 'Rolnik szuka żony'Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Poprosiła fanów o pomoc w wyborze imienia

Uwielbiam za dystans i poczucie humoru.
Padłam. Dobre Tatku.
Pamiętam zdziwienie pewnego pana, kiedy powiedziałam do mojego taty „cześć tato”, (tata mając już siwe włosy i brodę), a pan :”to pan jest tatą, nie dziadkiem ?”
Fajny dziadzio! A to wnuczek czy wnuczka? - czytamy w komentarzach.
 

Zobacz też: Monika Mrozowska opublikowała pierwszy wpis po porodzie. "Synek mamusi". Gwiazdy gratulują

Aktor, jak zwykle dowcipnie, odniósł się do dzisiejszego święta. A my wszystkim dziadkom, również tym prawdziwym, życzymy wszystkiego dobrego!

Więcej o: