Katarzyna Zielińska wspomina starą stylizację i porównuje się do Sarah Jessiki Parker. "Tak źle nie wyglądałaś"

Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci stare zdjęcie zrobione na imprezie. Podzieliła się z fanami radą dotyczącą nietypowej stylizacji. Jej strój jest inspirowany Sarah Jessicą Parker.

Katarzyna Zielińska w piątkowy wieczór podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które powstało kilka dobrych lat temu. Aktorka dostrzegła podobieństwo do Sarah Jessiki Parker i umieściła jej zdjęcie tuż obok swojego. Podobne?

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska pozuje z synami na wakacjach: Uczą mnie takich prostych rzeczy, a jakże ważnych

Katarzyna Zielińska na imprezie: Prawie jak Sarah Jessica Parker

Katarzyna Zielińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się na Instagramie swoim pozytywnym nastawieniem do świata. Ma spory dystans do własnej osoby i często wrzuca zdjęcia i filmiki, z których śmieje się sama z siebie. W grudniu ubiegłego roku rozpoczęła na Instagramie publikację serii pewnych kolaży. Pierwszy post opublikowany przez aktorkę był inspirowany Tik Tokiem, w którym nieznana jej kobieta wykonuje szpagat. Katarzyna próbowała zrobić to samo, ale z marnym skutkiem. Kolejne zdjęcie inspirowane było Robertem Lewandowskim, który zapozował w łożku z pucharami. Aktorka postanowiła odwzorować fotkę, ale w jej łóżku znalazły się... misie. Tym razem Zielińska podzieliła się kolażem, w którym umieściła swoje zdjęcie sprzed lat oraz fotkę Sarah Jessiki Parker. Kobiety mają bardzo podobne stylizacje. 

Nie macie pomysłu, w co się ubrać w piątkowy wieczór? Turban! Oraz skromna biżuteria. To jest to! - napisała pod zdjęciem.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska świętowała urodziny syna. Przygotowała dla niego dwa torty

Zielińska zabawiła się też w stylistkę i oceniła "look" światowej sławy aktorki.

Sarah prawie dobrze, choć powinna bardziej wyeksponować naszyjnik i z większym rozmachem przyprószyć na niebiesko powiekę. A tak poza tym to wszystko się zgadza. Ja idealnie - napisała pod zdjęciem.
 

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska na zdjęciu z synami. Olek dogania wzrostem Henryka. "Kocham te moje momenty"

Fani szybko podłapali żart gwiazdy i byli zachwyceni fotkami.

Tęskniłam za tymi porównaniami. Genialne. Sarah powinna się od Ciebie uczyć.
Uwielbiam jedną i drugą Panią.
Nieeee, no tak źle jak ona nie wyglądałaś - komentowali.

Jak Wam się podoba stylizacja? 

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia
Więcej o: