Małgorzata Rozenek kroczy po plaży w bikini i pozuje synowi do zdjęć. Fani oniemieli na widok jej sylwetki. "Ale laska!"

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci kolejne pocztówki z egzotycznych wakacji. Do nowych zdjęć pozowała synowi u boku Radosława Majdana. Fani oniemieli na widok sylwetki gwiazdy.

Małgorzata Rozenek od kilku dni nieustannie relacjonuje w sieci swój rajski urlop. "Perfekcyjna" chyba pozazdrościła Natalii Siwiec, bo spakowała walizki i razem z rodziną wyleciała do ulubionej miejscowości modelki - meksykańskiego Tulum. W związku z tym, że to pierwsze tak długie wakacje małego Henryka, gwiazda w podróż zabrała także nianię, Panią Bożenkę. Po nagraniach widać, że bawią się świetnie, jednak najnowsze zdjęcie Małgorzaty wyjątkowo zachwyciło jej fanów. Po pierwsze - za obiektywem stał jej czternastoletni syn, a po drugie - pochwaliła się piękną sylwetką.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

Półnaga Małgorzata Rozenek na wakacjach w obiektywie syna. "Wow!"

Małgorzata Rozenek od zawsze dbała o sylwetkę. Jeszcze będąc w ciąży, pokazywała, jak ćwiczy w domowym zaciuszu. Poziom jej aktywności fizycznej nie spadł również po narodzinach Henryka, może wręcz rzec, że wzrósł!

Nic więc dziwnego, że gwiazda z chęcią chwali się zdjęciami w strojach kąpielowych. 

 

Wielu internautów zachwalało fotograficzne zdolności Stanisława Rozenka, który wykonał mamie oraz jej mężowi zdjęcia. Zdecydowana większość skupiła się jednak na wyćwiczonym ciele celebrytki.

Co za kobieta, ciało perfekcyjne!
Wygląda Pani obłędnie i figurę ma Pani perfekcyjną.
Pięknie! Cudnie! Wow, ale laska!
Trójka dzieci i taka figura - tylko pozazdrościć!

Jak widać, wylewanie siódmych potów podczas ćwiczeń popłaca. Gwiazda wygląda naprawdę świetnie i wiele osób mogłoby podawać w wątpliwość fakt, że Małgorzata urodziła trzeciego syna zaledwie pół roku temu. Czekamy na więcej zdjęć z rajskich wakacji rodziny Rozenek-Majdan!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.