Beata Kozidrak niby prosto, a z pazurem. Na głowie figlarny czepek, na dole intrygujące rozcięcia. Buty nie wyglądają na wygodne

Na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się także Beata Kozidrak. Piosenkarka zadała szyku czarną cekinową stylizacją i podobnie jak Ewa Bilan-Stoch, postawiła na oryginalne nakrycie głowy.

Za nami 86. Gala Mistrzów Sportu. Podczas sobotniego wydarzenia triumfy święcił Robert Lewandowski, który wraz z żoną Anną z dumą pozował do zdjęć. Piłkarz w przemowie podziękował swoim najbliższym oraz zmarłemu ojcu. Sukcesami mogą pochwalić się także Iga Świątek i Kamil Stoch, którzy zdobyli w plebiscycie kolejno drugie i trzecie miejsce. Niespodziewanie gwiazdą wieczoru stała się także współprowadząca galę Aldona Marciniak. Internauci byli zachwyceni jej profesjonalizmem i gracją w prowadzeniu imprezy.

Aldona MarciniakAldona Marciniak prowadziła Galę Mistrzów Sportu. Co o niej wiemy?

Ważnym elementem każdej uroczystej gali są bez wątpienia kreacje gości. W tym roku największą furorę podczas finału sportowego plebiscytu zrobiły stylizacje Anny Lewandowskiej i Ewy Bilan-Stoch. Żona Roberta Lewandowskiego miała na sobie drapowaną suknię od Dolce&Gabbana, a ukochana skoczka zadziwiła bajkową stylizacją, której głównym elementem był połyskujący diadem. Na oryginalne nakrycie głowy postawiła także Beata Kozidrak. Piosenkarka ochoczo pozowała do zdjęć na ściance.

Zobacz wideo Beata Kozidrak zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich

Gala Mistrzów Sportu: Beata Kozidrak cała na czarno. Zadała szyku stoikiem z woalką

Wokalistka zespołu Bajm zdecydowała się na czarną stylizację. Miała na sobie cekinowe spodnie z rozcięciami i połyskującą marynarkę, pod którą włożyła czarny top z zaokrąglonym dekoltem. Głowę Beaty zdobił stroik z czarną kokardą i woalką, spod której z wdziękiem spoglądała w obiektywy aparatów. Całość stylizacji dopełniły wysokie szpilki z odkrytym noskiem.

Anna Lewandowska, Ewa Bilan-StochEwa Stoch czy Anna Lewandowska? Jedna z nich nie popisała się na ściance

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Beaty Kozidrak z Gali Mistrzów Sportu. Jej stylizacja może konkurować z sukienkami Lewandowskiej i Stoch?

Więcej o: