Weronika Rosati po ciąży zrobiła plastykę brzucha? Wpis aktorki nie pozostawia wątpliwości. Jest też zdjęcie

Weronika Rosati wzięła udział w instagramowej zabawie i odpowiedziała fanom na osobiste pytania, pokazując przy tym zdjęcia z prywatnego archiwum.

Weronika Rosati jest aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje fanom, jak wygada jej życie w w Kalifornii. Dużo mówi też o tym, jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem i jak wychowuję małą Elę. Nic dziwnego, że aktorka "M jak miłość" wzięła udział w instagramowej zabawie i na życzenie fanów odpowiedziała na ich pytania oraz pokazała osobiste fotografie. Dzięki temu fani gwiazdy mogli dowiedzieć się, jaka jest dewiza życiowa Rosati, co znaczy dla niej zdrowe odżywanie czy ma tatuaż albo korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej (odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

Weronika RosatiWeronika Rosati o bezstresowym wychowaniu córki. Elizabeth jest bardzo śmiała. "Reaguje na przystojnych facetów"

Weronika Rosati zrobiła plastykę brzucha?

Weronika Rosati od dawna powtarza, że nie ingeruje w swoją urodę i nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Pytania jednak o tę część jej życia nie ustają. Tym razem, podczas internetowej zabawy, fani wprost zapytali gwiazdę o to, czy po ciąży zafundowała sobie plastykę brzucha. Rosati nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi i ostatecznie zamknęła ten wątek, udostępniając wymowne zdjęcie, na którym doskonale widać jej goły brzuch. 

Czy po ciąży robiła Pani plastykę brzucha?
Nie, jak widać nie mam czasu na takie rzeczy - śmiała się. 

Weronika RosatiWeronika Rosati Fot. weronikarosati/Instagram

To jednak nie koniec intymnych pytań. Rosati została zapytana też o to, czy żałuje czegoś w swoim życiu. 

Nie, bo wszystko musiało się wydarzyć, żebym mogła ten łepek całować - napisała pod zdjęciem, na którym całuję głowę swojej córki. 

Spodziewaliście się tak osobistych wyznań? 

ZOBACZ TEŻ: Internautka zarzuciła Natalii Siwiec, że powiększyła usta. Odpowiedź gwiazdy to mistrzostwo

Weronika Rosati z córkąWeronika Rosati musi być kreatywna. "Nogi córki posłużyły mi jako stojak do telefonu"