Małgorzata Rozenek pokazała stylowo urządzoną łazienkę. Elegancja i minimalizm. Fani komentują płytki. "Pseudo marmur"

Małgorzata Rozenek może pochwalić się perfekcyjnym wystrojem wnętrz. Tym razem pokazała, jak wygląda jej łazienka. W pomieszczeniu króluje biel i czerń.

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego luksusowego domu. Pomieszczenia są urządzone w sposób nowoczesny, a przy tym stylowy i elegancki. Kolejne wnętrza robią niemałe wrażenie, a fani nieraz zastanawiają się, kto to wszystko sprząta i jak dużo czasu to zajmuje. 

Zobacz wideo Makijaż i odciąganie pokarmu jednocześnie? Małgorzata Rozenek pokazuje rzeczywistość matki niemowlęcia

Niedawno na instagramowym profilu Gosi pojawiło się zdjęcie prosto z łazienki, do którego celebrytka zapozowała w bardzo kobiecym, skąpym niebieskim szlafroku. Jak wygląda pomieszczenie, w którym Rozenek urządza sobie domowe spa i odprawia pielęgnacyjne rytuały?

Małgorzata Rozenek pokazała czarno-białą łazienkę

Łazienka Majdanów urządzona została w nowoczesnym stylu według królujących obecnie trendów. Zarówno podłogi, jak i ściany pokryte zostały marmurowymi płytkami. Biel na ścianach została przełamana czernią, która dodaje pomieszczeniu charakteru, nie ujmując elegancji. Tymi samymi płytkami obłożona została także wanna, w której rogu stanął szklany flakon z liśćmi monstery.

 

W komentarzach pojawiły się jednak niepochlebne zdania na temat sposobu, w jaki zostały ułożone płytki. 

Pani Małgosiu, ale wykonawcę obudowy wanny bym zwolnił.
Strasznie brzydko położone płytki w łazience - pseudo marmur.
Kto te kafle kładł? Brzydko bardzo - pisali zmartwieni internauci.

Niestety, tego typu prace wymagają stałej kontroli osoby zlecającej. Uważacie, że naprawdę jest tak źle? Dodajmy, że to jedyne, do czego doczepili się obserwatorzy Małgosi. Wielu z nich pochwaliło wygląd celebrytki, zwracając szczególną uwagę na szczupłe, wyrzeźbione nogi. Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.