Małgorzata Rozenek w tym roku zarobiła krocie. Dwutygodnik podaje stawki, które zwalają z nóg

Małgorzata Rozenek nie chwali się swoimi zarobkami. Magazyn "Party" podliczył jednak tegoroczne rzekome zarobki "Perfekcyjnej". Jeśli wierzyć tym obliczeniom, to uzbierała się całkiem ładna sumka.

Małgorzata Rozenek już zdążyła podsumować 2020 rok na Instagramie. Niewątpliwie w tym roku najważniejszym wydarzeniem w życiu celebrytki było pojawienie się na świecie jej trzeciego syna - Henryka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Świeżo upieczona mama jednak nie zdecydowała się na urlop macierzyński i odpoczynek od mediów. Wprost przeciwnie - zwiększyła swoją aktywność na Instagramie, brała udział w kampaniach reklamowych, wypuściła linię samodzielnie zaprojektowanych czapek (ich cena była szeroko komentowana). Nic więc dziwnego, że w tym roku na koncie Rozenek pojawiła się spora sumka. Jaka? Magazyn "Party" twierdzi, że żona Radosława Majdana w 2020 roku zarobiła aż milion złotych. 

Małgorzata Rozenek zarobiła milion?

"Party" twierdzi, że milion na koncie "Perfekcyjnej" to między innymi pokłosie pracy na planie filmów Patryka Vegi. Dwutygodnik donosi, że za każdy dzień zdjęciowy Rozenek zgarniała po 10 tysięcy złotych. Dalej w wyliczeniach pojawiają się kolejne występy przed kamerą. Chodzi o takie programy, jak "Projekt Lady" czy "Rozenek cudnie chudnie". Podobno intratna była także umowa związana z reklamowaniem jednej z popularnych firm jubilerskich. Tu celebrytka miała zarobić aż 100 tysięcy złotych. Do tego dochodzą posty reklamowe na Instagramie Rozenek, a tych nie jest wcale mało. Każdy z nich podobno może być warty od 10 do 15 tysięcy złotych (taka stawka może wynikać z faktu, że Rozenek ma na Instagramie 1,4 mln obserwatorów, a media chętnie o niej piszą). 

Jeśli owe wyliczenia są prawdziwe, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować "Perfekcyjnej" i na przyszły rok życzyć jej kolejnych tak spektakularnych sukcesów zawodowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.