Małgorzata Rozenek zachęca do zakupu srebrnego płaszcza za 900 złotych. Internautki nie są przekonane. "Folia spożywcza"

Małgorzata Rozenek wrzuciła na Instagram zdjęcie w srebrnym płaszczu i zachęca fanki do jego zakupu. Te nie są jednak zachwycone.

Nie jest tajemnicą, że większość postów na Instagramie Małgorzaty Rozenek to kampanie reklamowe, za które gwiazda dostaje niemałe kwoty. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszego zdjęcia, na którym pozuje w srebrnym płaszczu, który stworzyła we współpracy z jedną z marek. Niestety, płaszcz nie spotkał się z zachwytem fanek.

Małgorzata Rozenek pozuje w srebrnym płaszczu

Gwiazda chwali się na Instagramie, że płaszcz można obecnie kupić ze zniżką, a w jego cenie - 900 złotych - otrzymujemy dwa produkty, bo płaszcz jest odpinany i może stać się również krótką kurtką.

Kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, musimy sami o siebie zadbać. Ciepła kurtka to podstawa. Mamy jeszcze ostatnie sztuki, mojej kurtki (...) niebanalny design, bardzo dobre, ciepłe wypełnienie i odpinany dół, co powoduje, że za cenę jednej kurtki tak naprawdę kupujesz dwie. Długa - rewelacyjnie sprawdzi się, kiedy potrzebujesz maksymalnego cieplnego komfortu, a krótka - jest świetną, modową kurtką miejską - napisała Rozenek.

Wygląda jednak na to, że fanki nie są przekonane. Ich zdaniem, płaszcz Małgorzaty Rozenek nie dość, że jest drogi, to jeszcze przypomina folię spożywczą!

Może i ciepła, ale jakoś nie przemawia do mnie ta "folia spożywcza".
Za darmo bym nie chciała tej kurtki. Okropna jest.
Nieraz miała pani piękne nietuzinkowe ubrania na sobie, ale ta kurtka raczej do nich nie należy.
Co jak co, ale kurtka jest okropna... Jak okrycie się folią spożywczą - piszą fanki.

Małgorzata Rozenek nie odpowiedziała na zarzuty. Na stronie marki wciąż można kupić płaszczo-kurtkę w niemal wszystkich rozmiarach.

Więcej o: