Agata Rubik nie żałowała sobie w święta. Pokazała, jak jej brzuch wygląda po kilku dniach podjadania. "Nie ma czego gratulować"

Agata Rubik pokazała na Instagramie, jak wygląda po świętach. A dokładnie jej brzuch, który po trzech dniach jedzenia mocno się zaokrąglił.

Agata Rubik podzieliła się z fanami ciekawym ujęciem. Już bez czytania opisu mogliśmy się domyślić, o co chodzi. Modelka pozuje na nim ze sporym - jak na nią - brzuchem, który pojawił się na wskutek zjedzenia licznych przysmaków ze świątecznego stołu.

Agata Rubik pokazuje imponujący brzuch

Agata Rubik nie stanowi wyjątku w kwestii podjadania wigilijnych potrwa w ogromnych ilościach. Co roku mówi się o tym, że po trzech dniach świąt na wadze pojawia się kilka kilogramów więcej, a brzuch staje się nieco bardziej zaokrąglony. Do tego grona zalicza się też modelka, która udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie po najwyraźniej całkiem sporym obiedzie. Nawet przy tak szczupłej sylwetce, jaką ma Agata, trudno nie zwrócić uwagi na mocno odstający brzuch, który jest wynikiem świątecznego biesiadowania. 

Zobacz też: Agata Rubik "prawie jak aniołek Victoria's Secret". Przez komentarze fanów usunęła zdjęcie. "Czasy się zmieniły"

 

Żona Piotra Rubika przyznała zresztą zupełnie szczerze, że wcale nie żałuje, że skusiła się na liczne przysmaki na stole.

Brzuszek pełny, nie żałuję żadnej potrawy! #Nie ma czego gratulować. Człowiek najedzony = człowiek szczęśliwy - podpisała zdjęcie na swoim Instagramie.

Edyta Pazura, Agata RubikAgata Rubik odniosła się do słów Edyty Pazury. "Słabo to wyszło"

Mimo że Agata przedstawia się jako miłośniczka zdrowego stylu życia i jedzenia, nawet ona nie miała oporów, by skosztować - zapewne - niezbyt lekkich dań. Kilka dni temu pokazała zresztą, co znalazło się na jej świątecznym style. Były pierogi, uszka i racuchy. Wcale się nie dziwimy, że nie mogła się oprzeć.  Gratuluejmy dystansu!

Agata i Piotr RubikowieAgata i Piotr Rubikowie śpiewają: Matoły otwórzcie szkoły. Fani są wściekli

Zobacz wideo Agata Rubik pojechała na zakupy i została okropnie potraktowana
Więcej o: