Waldemar Pawlak zapuścił włosy i teraz wygląda, jak na zdjęciach z młodości. Co za metamorfoza!

Waldemar Pawlak przez lata wierny był swojemu wizerunkowi. Krótkie, schludnie przycięte włosy to już jednak przeszłość. Były premier zatęsknił do fryzur z lat swojej młodości.

Waldemar Pawlak niezmiennie przez wiele lat stawiał na sprawdzoną w politycznych bojach fryzurę. Od późnych lat 90., kiedy zaczął działać nieubłagany czas, a wraz z nim siwizna, były premier skrócił włosy i do 2020 roku nic w tej kwestii bardziej szalonego nie robił. Aż do teraz.

Krzysztof Jackowski widzi czarny scenariusz. Żarty się skończyły Krzysztof Jackowski najbliższą przyszłość widzi w czarnych barwach: W tym momencie żarty się kończą

Waldemar Pawlak zmienił fryzurę

61-letni Waldemar Pawlak ostatnio bardzo rzadko pojawiał się publicznie. Zdążyliśmy zatem odzwyczaić się od jego widoku w mediach. Kiedy wreszcie kilka dni temu się pojawił - i to od razu na konferencji rządu, wspierając walkę z koronawirusem - wzbudził ogromny entuzjazm. Gdyby nie podpowiedzi prowadzącego spotkanie, kto kryje się pod maseczką, nie poznalibyśmy byłego premiera!

Waldemar Pawlak na konferencji u boku Michała Dworczyka i komendanta PSP Andrzeja Bartkowiaka wystąpił w mundurze jako prezes Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Właśnie ochotnicze straże pożarne będą pomagały w dostarczeniu osób do punktów szczepień i dlatego mogliśmy zobaczyć - i posłuchać - Waldemara Pawlaka, który potwierdził swoją gotowość do wsparcia rządu w tej kwestii.

Zobacz wideo Waldemar Pawlak w zupełnie nowym wydaniu

Marta z 'Rolnika' zmieniła fryzurę "Rolnik szuka żony". Marta zmieniła fryzurę - wygląda kompletnie inaczej. Odważna zmiana!

Twitter oszalał. Nie tylko dlatego, że były premier wsparł rząd PiS, który dotąd raczej krytykował, ale głównie z powodu metamorfozy. Dłuższe włosy sprawiły, że zaczął przypominać Zbigniewa Religę. Pojawiły się też komentarze sugerujące, że były. A wy, jak oceniacie tę zmianę?

Więcej o: