Książę Karol i księżna Camilla jako pierwsi pokazali swoją świąteczną kartkę! To zdjęcie udowadnia, że łączy ich miłość

Książę Karol i księżna Camilla jako pierwsi członkowie rodziny królewskiej wydali w tym roku świąteczną kartkę. Zdjęcie, którym życzą poddanym wesołych świąt, jedynie potwierdza, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Święta za pasem, a rodzina królewska rzuciła się w wir bożonarodzeniowych przygotowań. Choć święta w tym roku będą wyglądały inaczej niż zwykle, królowa Elżbieta II postanowiła nie oszczędzać na dekoracjach. W zamku w Windsorze pojawiła się ogromna sześciometrowa choinka. Trzeba przyznać, że drzewko robi wrażenie.

Królowa ElżbietaPełne przepychu święta w zamku Winsor. Sześciometrowa choinka z trzema tysiącami lampek. Co jeszcze?

Książę Karol i księżna Camilla pokazali swoją świąteczną kartkę

Co roku rodzina królewska świętuje Boże Narodzenie oficjalnymi kartkami świątecznymi. W tym roku pierwsi swoje dzieło pokazali książę Karol i księżna Camilla. Na fotografii widzimy książęcą parę odpoczywającą na ławce w ogrodzie na terenie ich posiadłości w Birkhall w Szkocji. Zdjęcie, na którym pozują na tle wielobarwnych kwiatów, zrobił jeden z ich pracowników. Trzeba przyznać, że uroczy kadr idealnie nadaje się na kartkę świąteczną i jedynie potwierdza, że Karol i Camilla są wciąż w sobie zakochani.

 

Przypomnijmy, że książę Karol i jego syn, książę William, przechodzili niedawno COVID-19. Na szczęście obaj szybko powrócili do zdrowia:

Niedawno zaraziłem się koronawirusem, na szczęście miałem stosunkowo łagodne objawy. Teraz jest już po wszystkim, ale nadal utrzymuję dystans społeczny i ogólną izolację. - przyznał książę Karol po dołączeniu do grona ozdrowieńców.
Zobacz wideo Książę Karol i Camilla biją brawo dla pracowników służby zdrowia walczących z koronawirusem

Razem z żoną stara się unikać kontaktów społecznych i sporo czasu spędza w swoich oddalonych od zgiełku miasta posiadłościach.

Książę KarolKsiążę Karol zakażony koronawirusem!

Tegoroczne święta w rodzinie królewskiej będą wyglądały inaczej niż zazwyczaj. Od dziesięcioleci członkowie brytyjskiej monarchii spotykają się w posiadłości królowej w Sandringham w Norfolk. Książę Karol i księżna Camilla Boże Narodzenie będą obchodzić w murach swojej rezydencji Highgrove w Gloucestershire, a królowa na czas świąt zostanie na zamku w Windsorze.

Podoba się Wam świąteczna Kartka księcia Karola i księżnej Camilli?

Więcej o: