Natalia Kukulska na wakacjach z rodziną. Pozuje z mężem i trzyletnią Laurą. Dziewczynka jest urocza!

Natalia Kukulska ostatnie dni spędza na słonecznym Zanzibarze. Zapozowała razem z mężem w czułych objęciach.

Nie tylko gwiazdy mają już dosyć obecnej sytuacji na świecie. Niektórzy zdecydowali się wyrwać ze smutnej rzeczywistości i wyjechać na urlop. Jedną z takich osób jest Natalia Kukulska, która spędza przedświąteczny czas na Zanzibarze. Co więcej, wokalistka chętnie publikuje zdjęcia z wakacji w mediach społecznościowych. Na ostatnim z nich jest w czułych objęciach męża.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z mężem

Musimy przyznać, że udostępnione przez wokalistkę fotografie z ciepłych krajów, nas zachwyciły. Ostatnie opublikowane zdjęcie wygląda niczym najładniejsza wakacyjna pocztówka. Pozuje na nim Natalia u boku męża i córeczki. Zdjęcie opatrzyła opisem tytułu jednej z piosenek Michaela Jacksona.

I wanna rock with you - napisała Natalia.
 

Pod opublikowaną fotografią pojawiło się wiele komentarzy. Fani wokalistki są pod wrażeniem cudownych widoków. Zachwyt wyraziły też koleżanki Natalii z branży muzycznej.

Kochani, pięknie. Wypoczywajcie tam, cieszcie się sobą i tym miejscem. Chwila w innej, bajkowej rzeczywistości teraz - bezcenna! - napisała Anita Lipnicka.
Ale bajka - dodała Mela Kotulek.

Natalii Kukulskiej na wakacjach towarzyszy cała rodzina: mąż i trójka dzieci - 20-letni Jan, 15-letnia Anna oraz trzyletnia Laura.  

Natalia Kukulska - życie prywatne

Natalia Kukulska od lat związana jest z perkusistą Michałem Dąbrówką. Pobrali się w 2000 roku po dziesięcioletniej znajomości. Starsze dzieci odziedziczyły talenty po rodzicach. Jan ukończył szkołę muzyczną z wyróżnieniem i tworzy własne kompozycje, a Ania nagrała niedawno piosenkę do reklamy jednej z firm spożywczych. Wiele wskazuje, że oboje pójdą w ślady swoich bliskich. Czy mała Laura za nimi również podąży, to się jeszcze okaże.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.