Królowa Letizia pokazała się w spodniach. Codzienna stylizacja podkreśliła jej figurę. Wyglądała bezbłędnie!

Królowa Letizia znów zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na spodnie i prosty płaszcz. Paparazzi przyłapali ją, gdy szła na spotkanie fundacji współpracującej z Hiszpańską Akademią Królewską.

Królowa Letizia uważana jest za prawdziwą ikonę mody. Za każdym razem, gdy żona króla Filipa VI pojawi się publicznie, nie może odpędzić się od fotoreporterów. Hiszpańska monarchini stawia na niezawodną klasykę, która sprawdza się niemal w każdej sytuacji. Jej kreacje często zestawiane są ze stylizacjami Księżnej Kate, preferującej nieco bardziej barokowy styl. Naszym zdaniem Letizia to uosobienie nowoczesnej królowej w europejskiej monarchii.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia zachwyciła spódnicą w pepitkę na spotkaniu w Madrycie

Królowa Letizia w spodniach. Zachwyciła klasyczną stylizacją

Letizia tym razem zadała szyku na spotkaniu fundacji Fundéu, zajmującej się promowaniem języka hiszpańskiego. 48-latka miała na sobie prosty szary płaszcz z z kołnierzem, a także koszulę z plisowaną wstawką. Królowa postawiła na spodnie 3/4, do których dobrała wysokie połyskujące szpilki ze spiczastym noskiem. Nie zapomniała oczywiście o maseczce. Trzeba przyznać, że Letizia prezentowała się naprawdę elegancko.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia East News

Zobacz też: Królowa Letizia stanowi zagrożenie dla księżnej Kate? Po raz kolejny zachwyciła poddanych. Wszystko przez lawendową stylizację

Przypomnijmy, że Letizia ma za sobą małżeństwo z nauczycielem literatury, z którym rozwiodła się w 1999 roku. Filipa poznała na przyjęciu w ich wspólnego znajomego w 2002 roku. Przez rok udało im się utrzymać związek w tajemnicy. Para zaręczyła się w 2003 roku, a na ślubnym kobiercu stanęła w maju, rok później. Letizia i Filip VI doczekali się dwóch córek: Eleonory i Sofii.

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych

Królowa Letizia z mężem na oficjalnym wydarzeniuKrólowa Letizia w różowej stylizacji wygląda jak lalka Barbie. To prawdziwa ikona mody

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się na spotkaniu fundacji w Madrycie. Wyglądała pięknie?