Anita Sokołowska szaleje u fryzjera. Zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę. "Bosko"

Anita Sokołowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Pochwaliła się zmianami na głowie.

Anita Sokołowska nie należy wprawdzie do grona naczelnych gwiazd kolorowych czasopism i serwisów, jednak każda jej metamorfoza wzbudza zainteresowanie internautów. Podobnie stało się ostatnio, ponieważ gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę, a właściwie wróciła do starej - znów ma grzywkę. Fani twierdzą, że odmłodniała.

Anita Sokołowska o Strajku KobietAnita Sokołowska komentuje strajki w Polsce. Zwraca się do policji: Co robicie? Kogo ochraniacie?

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Anita Sokołowska zaszalała u fryzjera. Zmieniła fryzurę. Znów ma grzywkę

Aktorka znana z serialu Polsatu opublikowała w social mediach nowe zdjęcie. Sokołowska szczerze się uśmiecha i prezentuje światu odświeżoną fryzurę. Wróciła do grzywki.

Hubert Komerski powiedział pewnego poniedziałku: uśmiechnij się tak, by widać było wszystkie zmarszczki - czytamy w opisie posta.
 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem Anity. Wcale się nie dziwimy.

Powiedziałabym, że wygląda Pani jak szesnastka.
Nie ma zmarszczek, pięknie się Pani uśmiecha. Piękna twarz.
Zmiana na plus! Ekstra fryz!
Ślicznie Pani wygląda. Bosko!
Włosy bomba. Ten uśmiech!

Anita SokołowskaAnita Sokołowska bez brwi. Fani komplementują i doszukują się podobieństwa do Tildy Swinton

Anita w ostatnim czasie często chadza do fryzjera. Jakiś czas temu prezentowała się fanom w ciemnym odcieniu rudego, a teraz znów jest brunetką. Tak częste zmiany na głowie nie są jednak korzystne dla włosów, ponieważ osłabiają ich cebulki. Poza tym częste cięcia i zabiegi fryzjerskie przesuszają włosy i doprowadzają do rozdwajania ich końcówek, a co gorsza, do ich wypadania. Warto pamiętać o tym zwłaszcza teraz - jesienią, ponieważ włosy w szczególności narażone są na zewnętrzne czynniki tj. chłodne powietrze.