Agata Młynarska świętuje urodziny Joanny Kurowskiej. "Za wszystkie role przyznaję ci Oscara". Pokazała dużo prywatnych zdjęć

Agata Młynarska postanowiła publicznie złożyć swojej przyjaciółce urodzinowe życzenia. Joanna Kurowska skończyła 56 lat.

Agata Młynarska bardzo chętnie i regularnie korzysta z mediów społecznościowych. Używa ich nie tylko do pokazywania fanom, jak wygląda jest zawodowe życie. Często również zdradza bardzo prywatne szczegóły. Jakiś czas temu wzięło ją na wspominki z okazji 50. urodzin TVP2 i udostępniła w sieci wiele archiwalnych zdjęć, na których możemy znaleźć między innymi Ninę Terentwiew i Katarzynę Dowbor. Ostatnio znowu to zrobiła, jednak z zupełnie innej okazji. Jej największa przyjaciółka świętowała 56. urodziny.

Zobacz wideo Zabrakło leku dla Młynarskiej

Agata Młynarska świętuje urodziny Joanny Kurowskiej

Prezenterka telewizyjna opublikowała na swoim Instagramie dużo starych zdjęć. Na każdym z nich widzimy Młynarską, która pozuje wieloletnią przyjaciółką, Joanną Kurowską. Aktorka 25 listopada skończyła 56 lat, więc Agata chciała zrobić jej miłą niespodziankę. Wszystkie fotografie pochodzą z prywatnego archiwum i wiele z nich zostało udostępnionych po raz pierwszy. Uwagę zwraca przede wszystkim najstarsze zdjęcie - Młynarska i Kurowska miały świetne fryzury! Nie zabrakło także długich życzeń.

Dziś urodziny mojej przyjaciółki, Joasi Kurowskiej. Nie znam drugiej tak nieprzeciętnej, barwnej, inteligentnej, wesołej, bezkompromisowej, szczerej, oddanej, lojalnej, dzielnej, wybitnie utalentowanej przyjaciółki. Za wszystkie twoje role, także TE życiowe, przyznaję CI OSCARA.
 
Życzę ci Kochana, żebyśmy mogły razem spacerować brzegiem morza, śmieć się często, płakać rzadziej, ale zawsze razem. Niech twoja niepowtarzalność prowadzi cię ku gwiazdom. Niech huśta cię nieznośna lekkość bytu, niech noszą cię na rękach wielbiciele, niech płyną już tylko łzy szczęścia i niesie się twój śmiech. Niech z nieba leje się manna albo przynajmniej dolary. Najfajniej jest jednakowoż, kiedy nikt się nie wp...dala i możemy chodzić sobie po lesie, rozkoszując się ciszą i sobą! Kocham Cię.

Internauci nie kryli wzruszenia i dołączyli się do życzeń. Wiedzieliście, że Młynarska i Kurowska są tak bliskimi przyjaciółkami?

Więcej o: