"Top Model". Patrycja Sobolewska komentuje oświadczenie Dominica D'Angelica! Fani ją wspierają

We wtorek wieczorem Dominic D'Angelica wydał oświadczenie w sprawie pojawiających się informacji na temat jego przeszłości. Wsparcie okazała mu finalistka "Top Model". Co napisała Patrycja Sobolewska?

Już 25 listopada wieczorem TVN wyemituje ostatni odcinek 9. edycji "Top Model". O zwycięstwo walczyć miało czworo uczestników. Skład uległ jednak zmianie na dzień przed finałem, kiedy z show po pojawieniu się informacji na temat przestępstwa seksualnego wyrzucony został Dominic D'Angelica. Mężczyzna wydał oświadczenie, pod którym otrzymał komentarze od kolegów z programu. Patrycja Sobolewska napisała jedynie dwa słowa.

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem

"Top Model". Patrycja Sobolewska komentuje oświadczenie Dominica D'Angelica

We wtorek późnym wieczorem na Instagramie amerykańskiego uczestnika "Top Model" pojawił się zapowiadany przez cały dzień post. Dominic wyparł się zarzutów i opisał, jak wyglądała sytuacja jego skazania w zawieszeniu.

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych, a nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie nie w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym.

Pod tym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób nie uwierzyło w opowieść Dominica, zdecydowana większość wyraziła jednak słowa wsparcia.

Bądź silny - napisała Patrycja Sobolewska, z którą D'Angelica zaprzyjaźnił się podczas pobytu w programie.

Jedna z fanek postanowiła jej wtórować. 

Jak dobrze, że z nim jesteś i go wspierasz. Tak się bałam, że wszyscy się od niego odsuną po tym wszystkim. Trzymajcie się i wspierajcie go!
 

Finał "Top Model" o 20:00 w TVN-ie. Jak myślicie, kto będzie triumfował? O 100 tys. złotych i kontrakt z agencją modelingową powalczą: Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek oraz Weronika Kaniewska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.