"Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

Patrycja Sobolewska pokazała na Instagramie, jak spędza czas przed finałem "Top Model". Bawi się z pozostałymi finalistami i... uczestnikiem, który już odpadł z programu.

Finał "Top Model 9" zbliża się wielkimi krokami. Bez wątpienia wzbudzi ogromne emocje i to nie tylko ze względu na to, że wreszcie poznamy zwycięzcę tej edycji. Program budzi także zainteresowanie ze względu na doniesienia dotyczące jednego z finalistów, Dominica D'Angeliki. Dzień przed finałem model został usunięty z show, ponieważ według informacji sądowych z hrabstwa Amador w USA, miał popełnić przestępstwo na tle seksualnym wobec nieletniej. Stacja TVN odniosła się do tej sprawy, ale na razie nie ujawniła, czy inny uczestnik zajmie miejsce Dominica. Tymczasem finaliści bawią się w najlepsze i dołączył do nich uczestnik, który już pożegnał się z show.

'Top Model'TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Patrycja Sobolewska pokazała, jak spędza czas przed finałem "Top Model"

Finaliści postanowili ukoić nerwy przed finałem, wybierając się razem na kolację. Patrycja Sobolewska pokazała najpierw nagranie z samochodu, gdzie wszyscy razem śpiewali piosenkę, a następnie wrzuciła wideo i zdjęcie z restauracji. Finalistom, czyli Weronice Kaniewskiej (która prowadziła auto), Patrycji Sobolewskiej i Mikołajowi Śmieszkowi towarzyszył także... Ernest Morawski.

Zobacz wideo

Finaliści 'Top Model'Finaliści 'Top Model' Instagram/patrycjaxsobolewska

W samochodzie obecna była także Karolina Kuczyńska, która nagrywała InstaStories. Wygląda jednak na to, że nie dołączyła do Patrycji, Mikołaja i Ernesta na kolacji. Nie wiadomo również, czy w lokalu była obecna Weronika. Nie widać jej na nagraniach u Patrycji, modelka także jej nie oznaczyła. 

Ernest Morawski przez koronawirusa nie poleciał do Grecji, tak samo jak Patrycja i Dominic. Potem jednak cała trójka dostała kolejną szansę, żeby zwalczyć o miejsce w finale. Właśnie wtedy Ernest przegrał tę rywalizację. Czyżby więc producenci "Top Model" zdecydowali o przywróceniu Ernesta do finału po usunięciu Dominica? Z pewnością w środę wszystko się wyjaśni. Zastanawiający i dość dwuznaczny jest fakt, że finaliści właśnie z nim spędzają czas. Kto wie, może chcą w ten sposób wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie finałem programu.