Camilla ma w planach seans czwartego sezonu "The Crown". "Będzie go oglądać z kieliszkiem czerwonego wina". Źródło zdradza też jej dewizę

Camilla Parker Bowles widziała wszystkie sezony "The Crown" i zamierza oglądać również czwarty. Żona księcia Karola nie przepuści okazji, by powspominać początki ich romansu.

Nie jest tajemnicą, że rodzina królewska nie jest podekscytowana premierą czwartego sezonu "The Crown". W końcu produkcja Netfliksa nie ukazuje jej członków w najlepszym świetle. Okazuje się jednak, że w pałacu jest jedna osoba, która prawdopodobnie odliczała czas do premiery. To Camilla Parker Bowles.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Zobacz wideo

Żona księcia Karola będzie oglądać "The Crown"

Choć trudno żywić sympatię do serialowej Camilii Parker Bowles, to jednak księżna podobno nic sobie z tego nie robi i ma już w planach obejrzenie całego czwartego sezonu netfliksowej produkcji. Tym razem odgrywa w niej niemałą rolę, bo wreszcie możemy zobaczyć, co działo się między nią a Karolem, gdy w jego życiu pojawiła się księżna Diana. Katie Nicholl, królewska reporterka "Vanity Fair", twierdzi, że Camilla nie przepuści takiej okazji, by powspominać wydarzenia sprzed lat. Podobno ma świetne poczucie humoru i z dużym dystansem podchodzi do produkcji.

Wyobrażam sobie, że będzie oglądała to z kieliszkiem czerwonego wina. Widziała poprzednią serię, Karol zresztą też. Nie sądzę, żeby miała z serialem jakiś problem. Jej dewiza brzmi: Nigdy nie narzekaj, nigdy się nie tłumacz - powiedziała.

Księżna Diana, Camilla Parker BowlesRelacja księżnej Diany i Camilli. "Było nas troje w tym małżeństwie"

Trzeba przyznać, że postawa Camilli zaskakuje, zwłaszcza w momencie, gdy przyjaciele księcia Karola zabrali głos w sprawie serialu, mówiąc, że członkowie rodziny królewskiej są bardzo niezadowoleni z produkcji, a książę William w szczególności.

Czuje, że jego rodzice zostali wykorzystani i przedstawieni w fałszywy, uproszony sposób w celu zarobienia pieniędzy - powiedział jeden ze znajomych rodziny królewskiej.

książę Karol, księżna Diana, 'The Crown'"The Crown". Przyjaciele księcia Karola są wściekli na Netflixa

Dobrze, że chociaż Camilla docenia produkcję.

Camilla Parker BowlesCamilla Parker Bowles East News