Poruszające słowa Małgorzaty Kożuchowskiej. Czuje się przytłoczona. "Wszystko i wszędzie jest źle"

Koronawirus, Strajki Kobiet po wyroku Trybunału Konstytucyjnego i zaostrzające się w kraju podziały. Cała sytuacja może przytłoczyć niejedną osobę. Małgorzata Kożuchowska szczerze odniosła się do ostatnich wydarzeń.

Małgorzatę Kożuchowską dopadł smutek. Ostatnie miesiące są dla wszystkich szczególnie męczące. Koronawirus cały czas jest obecny w Polsce, a w opanowaniu sytuacji nie pomagają narastające wśród rodaków konflikty. Aktorka poruszona ostatnimi wydarzeniami zamieściła na Instagramie wymowny wpis.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska walczy z przygnębieniem wywołanym sytuacją w kraju

Zmierzenie się z polską rzeczywistością ostatnimi czasy jest zadaniem wyjątkowo trudnym. Mimo wszelkich starań, sam "sposób na odporność" przestał wystarczać. Witamina C, D3, cynk, herbata z rozgrzewającymi i wzmacniającymi dodatkami, oraz sen - to podstawowe zalecenia, do których stosuje się aktorka. 

Jestem ostrożna, ale staram się żyć normalnie. Chodzę na długie spacery z psami, bawię się z synem, moje zawodowe obowiązki wypełniam w miarę możliwości również online - dodaje Kożuchowska na Instagramie.

Niestety to wszystko nie pomoże na to, co nas atakuje z innej strony. Oprócz batalii z wirusem, walczymy ostatnio z nadmiarem przerażających informacji. Wszędzie możemy przeczytać o tym, jak coraz bardziej skłóceni jesteśmy. 

Przytłaczają mnie newsy, właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji. Jestem na bieżąco, ale nie karmię się tym - czytamy na Instagramie gwiazdy.
 

Jedynym sposobem, który choć na trochę jest w stanie oderwać od tych najgorszych myśli jest dla Małgorzaty organizowanie pomocy.

Organizuję pomoc i wsparcie tam, gdzie mogę. To również mnie pomaga patrzeć optymistyczniej w przyszłość. Staram się być aktywna, nie łazić w dresie od rana do wieczora, rozmawiać ze znajomymi, być w stałym kontakcie z siostrami . Ozdrowieńców- szczęściarzy proszę - oddawajcie osocze, żeby pomóc wciąż chorym! Piszcie, jakie są wasze sposoby radzenia sobie w tym trudnym czasie - apeluje do internautów.

Aktorka, tak jak wiele osób, szuka metod, aby dalej żyć w miarę normalnie. Prawda jest taka, że od obecnej sytuacji odciąć się jest bardzo trudno. Kożuchowska obiecuje jednak, że kolejny wpis będzie  weselszy. Za zamieszczone słowa gwieździe podziękowali jej fani - z pewnością był to dla nich bardzo ważny głos.

Więcej o:
Copyright © Agora SA