Małgorzata Kożuchowska sfotografowana przez syna. Opublikowała zdjęcia w jesiennej scenerii. Jan rośnie jak na drożdżach

Małgorzata Kożuchowska wstawiła na Instagram jesienne zdjęcia, których autorem jest jej syn. Są także ujęcia Jana. Prawie widać na nich jego twarz.

Małgorzata Kożuchowska znana między innymi z "M jak miłość", "Killera" czy "Rodzinki.pl", swojego jedynego syna powitała na świecie w 2014 roku. Jak mówi, lekarze dawali jej niewielkie szanse na zajście w ciążę w tak późnym wieku (miała bowiem 43 lata). W rozmowie z Katarzyną Burzyńską na blogu Anny Lewandowskiej opowiadała:

Pierwszy pozytywny wynik testu wysłałam mojej Pani doktor, a ona poprosiła, żebym to badanie powtórzyła za 48 godzin, bo dopiero wtedy będzie można mieć pewność. Później powiedziała mi, że z medycznego punktu widzenia na zajście w ciążę miałam… dwa procenty szans - wyznała.

Dodała także, że ciąża była dużym wyzwaniem i, że musiała się jej całkowicie poświęcić. Wszystko jednak potoczyło się szczęśliwie i teraz gwiazda jest mamą sześcioletniego Jana. Ostatnio podzieliła się efektami sesji, której autorem jest właśnie jej syn.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie syna

Aktorka podzieliła się zdjęciami, jakie w jesiennej scenerii zrobił Jan Franciszek. Najwidoczniej miał dla niej dużo wskazówek, bo w poście napisała:

"Mamo! Rób tak!", Autor sesji: Jaś. Modelka: Mama.

Kożuchowska dodała też zdjęcie syna, które sama wykonała. Gwiazda dba o prywatność Jana - nie publikuje ujęć z jego twarzą. Obecnie jednak widać, że syn rośnie jak na drożdżach. Zgadza się z tym Weronika Rosati, która zachwycała się ujęciem.

Jaki już duży mężczyzna.

Internauci również nie szczędzili komplementów:

Jaś podobnie jak mama pstryka dobre foty - pisze jedna z użytkowniczek serwisu Instagram. 

Fani chwalą również piękną scenerię. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.