Robert Lewandowski dostał od Quebonafide "Złotą Piłkę". Raper sam ją zbudował... z klocków LEGO! Internauci zachwyceni

Robert Lewandowski otrzymał Złotą Piłkę? Sportowiec zapozował do zdjęcia, dzierżąc w dłoni "nagrodę" od znanego rapera.

2020 rok był dla Roberta Lewandowskiego jednym z najbardziej owocnych w sportowej karierze. Fani piłkarza mieli nadzieję, że jego sukcesy zwieńczy wygrana w plebiscycie Ballon d'Or, jednak głosowanie zostało wstrzymane ze względu na pandemię koronawirusa. Prestiżowa nagroda ostatecznie nie trafiła w ręce napastnika Bayernu Monachium, dlatego internautów rozbawiło udostępnione w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Robert dzierży w dłoni "Złotą Piłkę"... z klocków LEGO.

Nietypowy prezent od Quebonafide

Na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiła się fotografia z Quebonafide. Raper pozuje do niej z figlarnie wysuniętym językiem, natomiast sportowiec dzierży w dłoni "Złotą Piłkę" z napisem: FIFA BALLON D'OR. Na trofeum nie zabrakło nazwiska napastnika Bayernu Monachium. 

 

Nagroda z pewnością nie została wręczona Lewandowskiemu przez "France Football", jednak wzbudza równie duże emocje, bowiem stworzył ją Quebonafide. Partner Natalii Szroeder już kiedyś chwalił się pasją do budowania niebywałych konstrukcji z klocków LEGO i pokazał wówczas w mediach społecznościowych sporą kolekcję własnoręcznie zrobionych dzieł. Tym razem jedno z nich trafiło w ręce piłkarza.

Dziękuję Quebonafide za to wspaniałe trofeum, które dla mnie stworzyłeś - czytamy we wpisie Roberta.

W komentarzach pod instagramowym postem nie zabrakło słów podziwu zarówno dla piłkarza, jak i zdolnego rapera. Większość fanów sportowca twierdzi, że nagroda jest w stu procentach zasłużona. Swoje zdanie na ten temat wyraziła nawet siostra Lewandowskiego, Milena. 

Leo zazdrości... LEGO - zażartowała.

Życzymy Robertowi, aby kiedyś trzymał w dłoni prawdziwą Złotą Piłkę, a Quebonafide gratulujemy kreatywnego pomysłu i nietypowych zdolności. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski królem parkietu?
Więcej o: