Julia Wróblewska została szatynką. Nie obyło się jednak bez wpadki. "Zamiast brązu wyszedł mi szaro-fioletowy"

Julia Wróblewska postanowiła samodzielnie zmienić kolor swoich włosów. Nie wszystko poszło jednak po jej myśli.

Julia Wróblewska jest gwiazdą młodego pokolenia. Aktorka nie ma oporów, aby pokazywać swoje życie w mediach społecznościowych. Wykorzystuje je jednak również w słusznym celu. Bardzo często wypowiada się o zdrowiu psychicznym, a ostatnio relacjonowała swój udział w Strajku Kobiet. Niestety, w trakcie protestów została pobita. Wróblewska dzieli się ze swoimi obserwatorami również bardziej przyziemnymi sprawami. We wtorkowy wieczór zdecydowała się na radykalną zmianę w wizerunku, lecz okazało się to trudniejsze, niż się spodziewała.

Zobacz wideo Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet

Julia Wróblewska pofarbowała włosy. Została szatynką

22-letnia aktorka odważyła się na dosyć śmiały krok. Swoje jasne blond włosy postanowiła przyciemnić aż do brązu. Nie wybrała się jednak do fryzjera. Wróblewska sama wybrała odcień farby i pofarbowała je w domowym zaciszu.

To jednak nie okazało się być takie proste. Po umyciu i wysuszeniu włosów, na jej głowie pojawił się odcień, którego się raczej nie spodziewała.

Damn, zamiast brązu wyszedł mi szaro-fioletowy... Ktoś wie o co chodzi? Miałam rozjaśniane włosy normalnie... - pytała.

Julia WróblewskaJulia Wróblewska instagram/juleczkaaa_jula

Internauci musieli przyjść z pomocą, bo już chwilę później Julka pochwaliła się pięknym odcieniem brązu na głowie. Mamy jednak nadzieję, że ponowne farbowanie nie zniszczyło włosów Wróblewskiej.

O to chodziło - cieszyła się aktorka.

Julia WróblewskaJulia Wróblewska instagram/juleczkaaa_jula

Jak podoba się Wam aktorka w ciemnych włosach? My jesteśmy na tak! Brązowy odcień pięknie podkreśla jej kolor oczu. A pamiętacie, jak jeszcze nie tak dawno Julka miała czarne włosy? Trudno było ją wtedy rozpoznać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.