Gwiazda TVP pokazała pokój syna. We wnętrzu dominują stonowane kolory. Internauci zwrócili uwagę na fotel. "Boski"

Monika Mazur pokazała na Instagramie zdjęcia pokoju syna. Jasne, pastelowe odcienie tworzą idealną przestrzeń dla niemowlaka. Nie zabrakło też ważnego akcesorium dla wielu świeżo upieczonych mam.

Jedną z przyjemniejszych rzeczy, które przyszłe mamy robią oczekując na przyjście malucha na świat, jest szykowanie pokoju, zabawek i odpowiednich dekoracji. Monika Mazur-Chrapusta w połowie września po raz pierwszy została mamą. Na chłopca w domu czekała już cała wyprawka.

Zobacz wideo One urodziły w 2018

Tak wygląda pokój syna Moniki Mazur - fotel przyciąga uwagę

Świeżo upieczona mama postawiła na klasykę. Na zamieszczonych fotografiach widzimy jasne meble, drewniane elementy oraz odcienie błękitu - żeby było przytulnie, ale po męsku. W pokoju nie brak uroczych zabawek, którymi już wkrótce mały Leon zacznie się bawić. Fani aktorki rozpływają się nad maleństwem. Podziwiają też gust Moniki. Szczególną popularnością cieszy się aksamitny niebieski fotel - idealny dla mam, aby w wygodnym miejscu nakarmić dziecko. Mazur wybrała mebel w kolorze pasującym do całej palety pokoju.

 
Fotel bombowy.
Boski - czytamy w komentarzach.

Mebel, który wywołał zachwyt obserwatorek jest projektem polskiej marki "Befame", a jego ceny zaczynają się od trzech tysięcy złotych. Wydaje się, że jest to dość sporo, ale w końcu za oryginalny projekt się płaci.

Monika MazurMonika Mazur jest w ciąży! Brzuch gwiazdy TVP jest już naprawdę duży

W pokoju nie zabrakło ważnego akcesorium przyszłej mamy

Monika, oprócz zaprezentowania ładnie umeblowanego wnętrza, pochwaliła się czymś jeszcze. Mazur przyznała się, że korzysta z laktatora. Nie jest to niezbędny ekwipunek, ale Monika przyznaje, że ułatwia jej życie.

Wszystko zależy od organizmu i trybu życia Mamy. Czasem (laktatory) bardzo pomagają, chociażby w nawałach pokarmu, albo kiedy Mama wychodzi na dłużej z domu - dodaje na Instagramie.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski spodziewa się pierwszego dziecka. "Nie poznamy jego płci"

Widać, że Monika bardzo zaangażowała się w szykowanie dziecięcej wyprawki. W tym wszystkim uwzględniła również komfort mamy, szukając czegoś praktycznego i stylowego jednocześnie.