Anita i Adrian ze "Ślubu..." zrobili przemeblowanie w pokoju Jerzyka. Już niedługo dołączy do niego młodsza siostra

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami wielkiego "baby boom" w polskim show-biznesie. Sławne mamy nie tylko chętnie pokazują maleństwa, ale i ich pokoje. Anita Szydłowska razem z mężem postanowili połączyć pokój synka i córeczki, która już niedługo przyjdzie na świat. Zobaczcie, jakie jeszcze pomysły mają gwiazdy.
Anita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Anita i Adrian ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @anitaczylija @adrian_szz

Anita Szydłowska

Anita Szydłowska razem ze swoim mężem Adrianem razem wychowują synka Jerzyka. Ostatnio bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała na Instagramie, jak jej synek stawia pierwsze kroki. Przy okazji zauważyliśmy, że w pokoju Jerzyka spać też będzie jego siostra. Rodzice wydzielili już nawet część chłopięca i dziewczęcą. Bardzo oryginalny pomysł.

Ania
Fot. Anita Szydłowska - Instagram

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek screen Instagram / @m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Ciąża Małgorzaty Rozenek wyczekiwana jest chyba przez wszystkich. Razem z mężem Radosławem Majdanem oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Na świat ma przyjść synek pary, a Małgosia chętnie zdradza, jak przygotowuje się do tego dnia. Ostatnio pokazała pokoik synka, w którym króluje biel.

Jan Dąbrowski pokoik dziecka Jan Dąbrowski pokoik dziecka screen YouTube/JDabrowsky

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz dosyć niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami małej Poli. Oboje zdecydowali, że w pokoju córeczki królować będzie róż połączony z bielą. Wybrali także przepiękną tapetę w chmury i duży różowy fotel.

Jan Dąbrowski pokoik dziecka
screen YouTube/JDabrowsky

Joanna Krupa - pokój córki Joanna Krupa - pokój córki screen Instagram / @joannakrupa

Joanna Krupa

Pokój małej Ashy, córeczki Joanny Krupy zdecydowanie przypomina komnatę małej księżniczki. Eleganckie meble, dodatki i zabawki - wszytsko jest w pięknym pudrowym różu. Co jak co, ale trzeba przyznać, że Joanna ma wyczucie stylu i robi wszystko, by córeczka czuła się jak prawdziwa królowa. Taki pokój to z pewnością spełnienia marzeń każdej dziewczynki.

Joanna Krupa - pokój córki
screen Instagram / @joannakrupa

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest całkowitym przeciwieństwem wyżej wspomnianej Joanny Krupy. Podobnie jak modelka jest mamą małej córeczki Emilii, jednak zdecydowała, że dziecięcy pokój będzie w naturalnych kolorach. Pełno jest w nim ciepłych odcieni drewna, bieli i pudrowego różu. Kaczorowska podobnie jak Sylwia Przybysz także zdecydowała się na tapetę w dziecięcym pokoju.

Agnieszka Kaczorowska
Instagram/agakaczor

Mieszkanie Anny Wendzikowskiej Mieszkanie Anny Wendzikowskiej Instagram.com/ aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska postawiła na prawdziwy raj dla dwóch swoich córek. Zdecydowała się na pokój pełen zabawek, przypominający plac zabaw. Podobnie jak u innych gwiazd, nie brakuje w nim typowych dziewczęcych odcieni jak róż czy ciepła szarość. Prezenterka zadbała także o dodatki.

Anna Wendzikowska
Instagram.com/ aniawendzikowska

Kuba Wesołowski z żoną Kuba Wesołowski z żoną Instagram.com/ jakubwesolowski

Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski w pokoju dla córki zdecydował się na połączenie nowoczesności z dwoma kolorami: różem i szarością. Pomieszczenie ocieplają z pewnością dodatki, jakimi są wiszące girlandy, pluszaki czy miłe kocyki.

Agnieszka Wesołowska
Instagram/szczureczek

Joanna Jarmołowicz Joanna Jarmołowicz Joanna Jarmołowicz - Instagram

Joanna Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz dla swojego synka przygotowała iście męski pokój. Królują w nim takie kolory jak ciemna szarość połączona z bielą.