"M jak miłość". Koronawirus na planie, produkcja wprowadza zmiany. Wiemy, co z nowymi odcinkami

"M jak miłość" to serial, który od wielu lat gromadzi przed telewizorami szerokie grono widzów. Na plan wdarł się jednak koronawirus, a to spowodowało, że wprowadzenie zmian było konieczne.

"M jak miłość". Na plan uwielbianego przez telewidzów serialu wkradł się koronawirus. Obecnie mamy do czynienia z drugą falą, a media regularnie donoszą o kolejnych zachorowaniach. Coraz więcej osób jest zakażonych, w tym także aktorów i aktorek. Wpływa to na działania różnych produkcji, które muszą reagować na aktualną sytuację.

Niedawno głośno było o wstrzymaniu prac przy serialu "Przyjaciółki", gdzie pojawił się Covid-19. Z tego samego powodu Sylwia Lipka i Rafał Maserak musieli pożegnać się z programem "Taniec z gwiazdami". Do tego grona dołączył właśnie serial "M jak miłość".

Zobacz też: Gwiazda "M jak miłość" straciła dwie bliskie osoby. "Państwo nie działa". Jej słowa są wstrząsające

"M jak miłość". Na planie pojawił się koronawirus. Produkcja zareagowała

Mimo panującej na świecie sytuacji serial "M jak miłość" nie schodził z anteny i nagrywane były kolejne odcinki. Wszystko odbywało się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, jednak nawet to nie pomogło uniknąć zakażenia. Koronawirus wdarł się na plan całkiem niespodziewanie.

Zobacz też: "M jak miłość". Konflikt w rodzinie Zduńskich. Kinga przyłapana na spotkaniu z bratem męża. Doszło do szarpaniny

"Super Express" donosi, że w zeszłym tygodniu wstrzymano zdjęcia, by dać produkcji czas na wprowadzenie zmian w pracy ekipy. Ostatecznie zdecydowano się na jeden dzień przerwy. Teraz fani mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ władze nie przewidują - przynajmniej na razie - wstrzymania prac.

Faktycznie, koronawirus pokrzyżował nasze plany, ale już jutro wracamy do pracy, zachowując zasady bezpieczeństwa i przestrzegając wszelkich zaleceń. Nowe odcinki na pewno powstaną - uspokaja osoba z produkcji.

To dobra wiadomość dla telewidzów serialu "TVP2", którzy z niecierpliwością czekają na dalsze losy ulubionych bohaterów.

Więcej o: