Rafał Mroczek wyprawił czteroletniej córce huczną imprezę urodzinową. "Łatwiej ogarnąć osiemnastolatków"

Rafał Mroczek w miniony weekend miał okazję do świętowania. Jego córeczka obchodziła czwarte urodziny, a dumny tata wyprawił jej huczną imprezę. Czyżby zgraja dzieciaków dała popalić aktorowi? Popularny brat bliźniak wyznał, że "łatwiej ogarnąć osiemnastolatków".

Instagramowa moda na relacjonowanie urodzinowych imprez trwa. Ulegli jej również celebryci, którzy za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych składają oficjalne życzenia swoim najbliższym. W miniony weekend byliśmy "świadkami" przyjęcia na cześć sześcioletniego syna Małgorzaty Kożuchowskiej. Okazuje się, że pociecha innej gwiazdy serialu "M jak miłość" również obchodziła najważniejszy w roku dzień. Córka Rafał Mroczka skończyła cztery lata, a dumny tata zorganizował jej huczny kinderbal. Aktor wyznał, że opieka nad zgrają dzieciaków wcale nie należała do najłatwiejszych. 

Zobacz wideo Rafał Mroczek pokazał, jak świętował 4 urodziny córki

Rafał Mroczek wyprawił córce imprezkę

Na instagramowym koncie Rafała Mroczka pojawiły się zdjęcia z urodzinowego przyjęcia czteroletniej córki aktora. Na imprezie nie zabrakło słodkości, balonów, tanecznego parkietu oraz... uradowanych kilkulatków. Dumny tata złożył podziękowania wszystkim gościom i organizatorom zabawy, a przy okazji przyznał, że wyprawienie takiego kinderbalu w domowym zaciszu nie miałoby racji bytu. 

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam, żeby świętować te wyjątkowe 4 latka, DZIĘKUJEMY. Dobrze, że nie przyszło mi do głowy zrobić takiej imprezki w domu. Weekend byłby z głowy. Łatwiej ogarnąć osiemnastolatków. Ekipa była mocna - czytamy na profilu gwiazdora "M jak miłość". 
 

W komentarzach zaroiło się od życzeń dla małej solenizantki, a doświadczeni w opiece nad starszymi dziećmi internauci z dozą humoru "pocieszali" Rafała. 

Poczekaj 14 lat, to zobaczysz czy tak łatwo. 

Podobną imprezę urodzinową wyprawił swojemu synkowi brat Rafała, Marcin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.