"M jak miłość". Konflikt w rodzinie Zduńskich. Kinga przyłapana na spotkaniu z bratem męża. Doszło do szarpaniny

Nowy sezon "M jak miłość" rozpoczął się naprawdę obiecująco. Wszystko wskazuje na to, że jeden z braci Zduński będzie miał powody do zazdrości. Zobaczy żonę w dwuznacznej sytuacji, która mogłaby wskazywać na zdradę.

Nowe, powakacyjne odcinki "M jak miłość" są emitowane od września na antenie TVP2. Ten sezon może być wyjątkowo dramatyczny. Wskazują na to zbliżające się odcinki i zapowiadane zwroty akcji w życiu serialowych bohaterów.

"M jak miłość" Piotrek podejrzewa Kingę o romans z bratem

"M jak miłość" i rewelacje w życiu bohaterów wskazują na zbliżające się zamieszanie. Jak donosi serwis superseriale.pl, Kinga Zduńska, która będzie rozpaczała po wyjeździe Piotrka na delegację do USA, znajdzie pocieszenie w ramionach jego brata, Pawła. Tak może się przynajmniej wydawać mężowi Kingi, który po powrocie do Polski zobaczy żonę w dwuznacznej sytuacji.

Mogłem się tego spodziewać - powie Piotrek w 1535. odcinku "M jak miłość".

Piotrka zamuruje na widok półnagiego brata i ukochanej, która czule go dotyka po ramieniu. Dla mężczyzny stanie się jasne, że tych dwoje ma romans. Bliźniacy zaczną się bić. Ich szarpanina  zakończy dopiero interwencja matki.

Paweł wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami, z kolei Piotrek nie czekając na wyjaśnienia żony, także zostawi ją z dziećmi. Każdy z nich rozejdzie się w swoją stronę. Piotrek się upije w barze, a Paweł będzie marzył o tym samym. Mężczyzna również ostatecznie zdecyduje się na picie do nieprzytomności. Już kiedyś miał problemy z alkoholem, dlatego trudne wydarzenia mogą sprawić, że znowu powróci do topienia smutków w alkoholu. 

Oczywiście ostatecznie okaże się, że żadnego romansu nie było, ale to, co zobaczy Zduński po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, będzie dla niego wystarczającym dowodem niewierności żony i brata. Dopiero po jakimś czasie uwierzy, że zaskakujący widok nie był jednoznaczny z romansem.

Najbliższy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć we wtorek, 20 października o 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz też: Kinga i Kamil z "M jak miłość" rzeczywiście mieli romans? Tajemnica sprzed lat wyjdzie na jaw w nowych odcinkach serialu

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"
Więcej o: