Znana YouTuberka urodziła się w ciele mężczyzny. Jej przemiana robi spektakularne wrażenie

Nikita Dragun ma miliony fanów w sieci. Ale czy wszyscy wiedzą, że parę lat temu wyglądała zupełnie inaczej?

Nikita Dragun jest bardzo dobrze znana fanom makijażowych tutoriali i szeroko pojętego beauty contentu w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto śledzi blisko 9 milionów osób, a konał na YouTube subskrybuje ponad 3,5 miliona widzów. Jakiś czas temu Nikita wyznała, że urodziła się w ciele mężczyzny, jednak jeszcze będąc nastolatką rozpoczęła proces korekty płyci. Zajęło jej to 4 lata i obecnie ani trochę nie przypomina siebie z początków internetowej kariery.

Nikita Dragun pokazała zdjęcie sprzed tranzycji płciowej

Jak na gwiazdę mediów społecznościowych przystało, Nikita rzetelnie relacjonuje swoją codzienność na Instagramie. Ostatnio na profilu pojawiło się jednak zdjęcie porównują jej obecny wizerunek z tym sprzed kilku lat. Dragun nie ukrywa swojej transseksualności, jednak takie fotki to u niej rzadkość.

 

W komentarzach nie brakuje zachwytów. Zgodzicie się chyba z nami, że Nikita to dziś przepiękna kobieta.

Boska.
Kocham kobietę, którą się stałaś.
Wygrałaś!

Oczywiście taka metamorfoza nie byłaby możliwa bez terapii hormonalnej i licznych operacji plastycznych. Nikita nie ukrywa, że zoperowała między innymi nos i piersi. Już wcześniej na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka wykonana podczas jednego z zabiegów. Boli od samego patrzenia.

 

Dalibyście wiarę, że przepiękna Nikita Dragun jeszcze kilka lat temu była mężczyzną?