Julia Wieniawa tańczy do hitu Rihanny, a fani zauważają: Połowy Ciebie nie ma. Szczuplutka jak igiełka

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie wideo, na którym tańczy do remiksu piosenki Rihanny. Jak jej poszło? Naszym zdaniem świetnie. Tymczasem fani patrzą na sylwetkę - chudzinka!

Wielkimi krokami zbliża się finał 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", którego bezapelacyjnie największą gwiazdą jest Julia Wieniawa. Śpiewająca aktorka do tej pory wiele razy udowadniała, że świetnie radzi sobie na parkiecie zarówno w tańcach latino, jak i standardzie. Na Instagramie pochwaliła się z kolei krótką choreografią do remiksu piosenki Rihanny: "Pon de Replay".

ZOBACZ TEŻBlanka Lipińska o rozstaniu pisała już wcześniej. Post polubiła Julia Wieniawa. Czyżby wiedziała o kryzysie?

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o początkującej w show-biznesie siostrze. „Boję się”

Julia Wieniawa zatańczyła do piosenki Rihanny

Julia Wieniawa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej obserwatorzy są głodni nowych zdjęć i nagrań z nią w roli głównej. Śpiewająca aktorka publikuje więc na Instagramie mnóstwo treści - najczęściej są to sponsorowane posty. Ostatnio skupia się na promocji autorskiej marki kosmetycznej, jednak w czwartek rano pokazała, jak wygląda jej poranna rozgrzewka - twerkowała do piosenki Rihanny.

 

Internauci ochoczo komentowali wideo Julii. Większość zwróciła uwagę na jej sylwetkę. Czyżby szczupła do tej pory Wieniawa zrzuciła jeszcze jakieś kilogramy?

Połowy Cię nie ma!
Ale masz ciałko - tancereczka!
Przepiękna figura, piękności z rana.

Już jutro fani będą mogli podziwiać aktorkę na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Julka powalczy o półfinał i zaprezentuje dwa nowe tańce. Czy Iwona Pavlović znów zachwyci się jej występami i da "dziesiątkę"? Trzymamy kciuki!

Sprawdź: Błyszczące sukienki w świetnych cenach!

POLECAMYJulia Wieniawa jako Izabela Łęcka. Tylko u nas opowiedziała o "Lalce" i teatralnym debiucie. "Trzeba bardzo głośno mówić" [PLOTEK EXCLUSIVE]