Adele spotyka się ze znanym z pobicia Rihanny Chrisem Brownem? Wyszedł z willi artystki w środku nocy

Chris Brown został przyłapany podczas wchodzenia do londyńskiej willi piosenkarki, a ich spotkanie zakończyło się późno w nocy. Niektórzy już wyczuwają romans.

Wygląda na to, że Adele i Chris Brown, który 11 lat temu brutalnie pobił Rihannę, mają się ku sobie. Przynajmniej tak twierdzą tabloidy i paparazzi, którzy przyłapali rapera na "randce" z brytyjską piosenkarką w jej willi w Londynie. Niektórzy fani 32-latki nie chcą wierzyć doniesieniom prasy i twierdzą, że ich idolka jedynie przyjaźni się z Brownem.

Zobacz też: Adele złożyła urodzinowe życzenia Nicole Richie. Wygląda jeszcze lepiej. Fani tracą cierpliwość do gwiazdy. "Przestań się bawić"

Adele spotyka się z Chrisem Brownem? Piosenkarz odwiedził ją w Londynie

Chris Brown w czwartek został zauważony w zachodnim Londynie. Muzyk zmierzał do domu Adele, w którym został do późnych godzin nocnych:

To wszystko było trochę tajemnicze. Przybył w środku nocy i wyszedł dopiero około 2 nad ranem. Przyjechał wielkim, zaciemnionym samochodem i był otoczony mnóstwem mięśniaków! - czytamy na łamach "Daily Mail".

Chris miał na sobie jasną kurtkę z kolorowymi naszywkami, a twarz zasłaniał maseczką. Po londyńskich ulicach poruszał się w towarzystwie ochroniarzy. Raper przybył do Londynu głównie po to, żeby zobaczyć się ze swoim synkiem Aeko, który jest owocem jego romansu z Ammiką Harris.

Była to jego pierwsza wizyta na wyspach po tym, jak w 2009 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę. Po skandalicznym wydarzeniu ambasada Wielkiej Brytanii zakazała muzykowi wjazdu do kraju.

Zobacz też: Rihanna rozpłakała się u Oprah! Broniła Chrisa Browna. A on... "Powinna się zamknąć"!

Afera z fizyczną przemocą wobec wykonawczyni hitu "Umbrella", której dopuścił się Brown, wstrząsnęła opinią publiczną. W 2009 roku w drodze na rozdanie nagród Grammy, Chris Brown wpadł w szał i pobił jadącą z nim samochodem wokalistkę. Poruszające zdjęcie zakrwawionej Rihanny obiegło media, a damski bokser zarzekał się, że już nigdy nie uderzy kobiety. Jego ówczesna partnerka zgłosiła sprawę na policję, a Brown został skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu.

Niestety, obietnice piosenkarza były jedynie słowami rzuconymi na wiatr. W 2016 roku mężczyzna groził bronią Miss Kalifornii, a w 2019 roku podejrzewano go o gwałt.

Zobacz też: Adele flirtuje ze znanym raperem? Znacząco odpowiedziała na jego komentarz, a fani już łączą ich w parę

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że Adele czuje miętę do rapera Skepta. Wybrała jednak Chrisa Browna?

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.