Chris Brown ARESZTOWANY. Groził bronią Miss Kalifornii! "Przystawił mi pistolet do głowy". Jest nagranie z domu rapera

Chris Brown został aresztowany po trwającym 11 godzin oblężeniu jego domu przez policję. Jak donosi portal TMZ.com, raper groził byłej Miss Kalifornii bronią.

Chris Brown od dawna już bardziej niż ze swojej muzyki, znany jest ze skandali i kłopotów z prawem. Siedem lat temu wokalista pobił swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę, co było początkiem kolejnych wybryków i problemów.

Dotychczas Brownowi udawało się jednak wychodzić z nich obronną ręką i kontynuować karierę muzyczną. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem piosenkarz doigrał się.

Jak donosi serwis TMZ.com i inne amerykańskie media, wokalista groził wczoraj bronią zaproszonej do swojego domu w Los Angeles Baylee Curran, byłej finalistce konkursu Miss Kalifornii.

Kobieta zdradziła, że do domu Browna przyszła z koleżanką. Najpierw spędziła trochę czasu w jacuzzi, a potem dołączyła do gwiazdora i jego znajomych. Jeden z nich prezentował właśnie swoją bogatą kolekcję biżuterii, a gdy Baylee wyraziła swój zachwyt błyskotkami, Chris wpadł w szał. Wokalista kazał jej "wyp*****ać" i przystawił jej do głowy broń - donosi "TMZ".

Modelka chciała jak najszybciej opuścić dom Chrisa Browna, ale jego ochroniarze nie chcieli oddać jej telefonu komórkowego, dopóki nie podpisze klauzuli o zachowaniu w tajemnicy tego, co wydarzyło się w środku. W końcu Curran udało się wybiec z posiadłości wokalisty i wezwać policję.

Policjanci nie mogli jednak dostać się do domu Browna bez nakazu przeszukania, co zaowocowało 11-godzinnym oblężeniem jego posiadłości przez oddział SWAT. W tym czasie Brown miał wyrzucić przez okno torbę z... bronią i narkotykami. Gwiazdor opublikował też na Instagramie kilka nagrań, na których potępia działanie policji i oskarża śledczych o rasizm.

Ostatecznie, po długich negocjacjach z policją i prawnikami, Brown poddał się i został aresztowany. Za rozbój z bronią grozi mu nawet do 4 lat pozbawienia wolności i wszystko wskazuje na to, że tym razem może się nie wybronić. Nad wokalistą cały czas bowiem wisi widmo przywrócenia na wokandę jego sprawy o pobicie Rihanny. Przez to Chris miał też odebrane prawo do posiadania broni.

 

IN

 

Więcej o:
Komentarze (37)
Chris Brown ARESZTOWANY. Groził bronią Miss Kalifornii! "Przystawił mi pistolet do głowy". Jest nagranie z domu rapera
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Nadmiar koksu tak się kończy.

 • Gość: Lysander

  Oceniono 3 razy 3

  Czemu mnie nie dziwi, ze podniósł od razu zarzut rasizmu? Bo jak czarny celować do białej kobiety z broni to dobrze, ale jak biali celować do czarnego z broni to źle?

 • Gość: Jggbn

  Oceniono 3 razy 3

  Popie...ny. Niech go w końcu zamkną bo zagraża społeczeństwu

 • Gość: hh

  Oceniono 2 razy 2

  Na Filipinach by go już zabili. Prymityw (sposób jak mówi0, typowy niger

 • Gość: 18

  Oceniono 2 razy 2

  Popieprzony ćpun.

 • Gość: Milano

  Oceniono 1 raz 1

  Więzienie jest idealnym miejscem dla Chrisa. Powinien tam trafić już dawno.

 • revolver83

  Oceniono 1 raz 1

  Niggers keep niggin'.

 • Gość: Korgan

  Oceniono 5 razy 1

  Afroamerykanie to mają prawdziwą klasę i dobry gust. Nie to co białasy obwieszone złotem, zegarkami i szpanujący furami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX