Adele złożyła urodzinowe życzenia Nicole Richie. Wygląda jeszcze lepiej. Fani tracą cierpliwość do gwiazdy. "Przestań się bawić"

Adele pochwaliła się nowymi zdjęciami na instagramowym profilu. Fani nie są jednak w pełni usatysfakcjonowani.

Adele podbiła serca milionów swoim silnym głosem i charyzmą. Od dłuższego czasu o wokalistce mówi się jednak nie w kontekście kolejnych dokonań muzycznych, a spektakularnej metamorfozy. Gwiazda jeszcze nie tak dawno temu była znacznie okrąglejsza, ale dzięki wymagającej diecie i treningom udało jej się zgubić kilkadziesiąt kilogramów. Przez to każde nowe zdjęcie Adele odbija się szerokim echem w mediach.

Adele na nowych zdjęciach

Adele sporadycznie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i złożyła urodzinowe życzenia swojej sławnej koleżance, Nicole Richie. Widzieliście, że są aż tak blisko?

Spóźnione życzenia urodzinowe dla mojej codziennej dawki łaski @nicolerichie. Podziwiam Cię i bardzo Cię kocham. Jesteś uosobieniem samoobrony, miłości własnej i absolutnej dzikości! Jesteś tak kochana przez tak wiele aniołów! Rozśmieszaj nas, kochanie, uwielbiamy Cię do księżyca i z powrotem - czytamy we wpisie Adele.

Oczywiście Adele dołączyła też krótkie nagranie oraz zdjęcia, na których widać efekt jej przemiany. Na jednym z nich gwiazda ma loki, przez co jeszcze trudniej ją rozpoznać.

 

Patrząc na komentarze, wydaje nam się, że fani wokalistki są coraz bardziej zniecierpliwieni. Oczywiście cieszą się z metamorfozy swojej idolki, ale chcieliby też wreszcie usłyszeć jej nowe piosenki. Od premiery ostatniej płyty Adele "25" mija w tym roku pięć lat, a to kawał czasu jak na branżę muzyczną.

Królowo, chcemy nowej muzyki. Przestań się z nami bawić.
Czy tylko ja czekam na jej epicki powrót?
Gdzie nowy album? - piszą rozgoryczeni internauci.

Niestety póki co na próżno szukać potwierdzonych informacji na temat nadchodzącej płyty Adele. Fanom pozostaje jedynie cierpliwie czekać.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele