Małgorzata Kożuchowska wyprawiła synowi przyjęcie urodzinowe. "Psie" ozdoby zachwycają. Dawno nie widzieliśmy takiego tortu

Gwiazda zorganizowała imprezę z okazji szóstych urodzin syna. Dumna mama zdecydowała się na oryginalny motyw przewodni imprezy.

Małgorzata Kożuchowska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko w październiku 2016 roku. Aktorka miała wówczas czterdzieści trzy lata. Mama małego Jana Franciszka Wróblewskiego przyznała w jednym z wywiadów, że miała niewielkie szanse na zajście w ciąże. Lekarka Kożuchowskiej twierdziła, że wynosiły one jedynie dwa procent.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o późnym macierzyństwie. Miała niewielkie szanse na powiększenie rodziny

Małgorzata Kożuchowska zorganizowała synkowi urodziny. Motywem przewodnim były psy

Była gwiazda "M jak miłość" stara się chronić swoje dziecko przed show-biznesem. Nie pokazuje w mediach społecznościowych zdjęć jego twarzy, a na jej Instagramie sporadycznie pojawiają się posty poświęcone Jasiowi. Aktorka ostatnio uchyliła nieco rąbka tajemnicy i pokazała swoim fanom, jak jej syn świętował swoje szóste urodziny.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska pozuje z synem na Mazurach. Fani w euforii: Albo pani taka maleńka, albo Jasiu taki duży

Na Instastories Kożuchowskiej pojawiły się fotografie z imprezy urodzinowej Jasia. Aktorka przygotowała synkowi przyjęcie w ogrodzie:

Ktoś tu chyba miał urodziny. A kto, a kto? A synek tej pani! Jaś! - napisała przy zdjęciach.

Motywem przewodnim party były psy. Kożuchowska pochwaliła się oryginalnym tortem z pyskiem i łapami, pokazała babeczki i ciasteczka w kształcie psów, a także zapozowała do zdjęcia wśród balonów przypominających ulubione zwierzęta Jasia. Trzeba przyznać, że ogrodowe przyjęcie zostało zorganizowane z wielkim rozmachem.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram/malgorzatakozuchowska_

Zobaczcie w galerii psie ciasteczka i ozdoby. Doceniacie kreatywność Kożuchowskiej?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"