Britney Spears przerwała milczenie i zdobyła się na emocjonalny wpis. Podziękowała też fanom za wsparcie

Britney Spears w instagramowym wpisie podziękowała fanom za wsparcie. To jej pierwsza taka aktywność w social mediach od dawna.

Britney Spears jest aktywna w mediach społecznościowych, ale od jakiegoś czasu na Instagramie publikuje serię dziwnych nagrań i identycznych zdjęć. Teraz, pierwszy raz od dawna, zdecydowała się na szczery i emocjonalny wpis. Podziękowała w nim fanom za wsparcie. 

Britney Spears potrzebowała pomocy?

Britney Spears od 2008 roku jest pod kuratelą ojca. James Spears przejął kontrolę nad pieniędzmi wokalistki z troski o jej zdrowie psychiczne. Na tym jednak nie koniec. Spears jako osoba ubezwłasnowolniona nie może prowadzić samochodu, brać udziału w wyborach, wypowiadać się publicznie na temat kurateli, a nawet opiekować się własnymi dziećmi i zajść w ciążę. Od jakiegoś czasu mówiło się, że wszystkie te ograniczenia wpędzają wokalistkę w coraz większą frustrację, a jej stan psychiczny sukcesywnie się pogarsza. Fani mieli nawet teorię, że wokalistka na Instagramie zamieszcza ukryte przekazy, które są wołaniem o pomoc (Britney rzekomo miała być poddawana leczeniu psychiatrycznemu wbrew swojej woli). Sieć zalazła więc fanowska inicjatywa - ruch #FreeBritney, którego celem była walka o wolność wokalistki. 

Britney Spears woła o pomoc? Fani walczą o jej wolność, ale na jaw wychodzą nowe fakty

Teraz piosenkarka dziękuje fanom za wsparcie. Czyżby ich inicjatywa przyniosła sukces?

Britney Spears dziękuje za wsparcie 

Britney Spears pierwszy raz od dawna opublikowała na swoim Instagramie dłuższy wpis, w którym zdradziła, jak się czuje. Gwiazda bardzo ceni sobie to, że internauci stanęli za nią murem i wspierali ją, jak tylko potrafili. 

Do moich fanów: chcę wam bardzo podziękować za wsparcie, którego udzielaliście mi przez te wszystkie lata. Czasami, kiedy czytam komentarze (tak, wszyscy czasami to robimy) widzę, jak bardzo jestem kochana i jak piękni są ludzie! Poważnie. Dziękuję wam za wszystkie miłe słowa. Wiele dla mnie znaczą. Niech wam Bóg błogosławi - napisała, po czym dodała, że pierwsze ze zdjęć, które opublikowała, nie zostało poddane retuszowi.
 

Myślicie, że Britney czuje się już lepiej i możemy spodziewać się, że na jej Instagramie niebawem pojawi się więcej takich emocjonalnych wpisów? 

ZOBACZ: Jamie Lynn Spears chce przejąć majątek Britney? Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"