Anna Lewandowska pochwaliła się spacerówką Laury. Cena wózka robi niemałe wrażenie

Anna Lewandowska pokazała, w jakiej spacerówce jeździ Laura. Z pewnością nie każdy może sobie na taką pozowlić.

Anna Lewandowska urodziła drugą córkę. Dokładnie 6 maja na świecie pojawiła się Laura. Dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców, co łatwo można zauważyć na ich profilach na Instagramie. 

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Zobacz wideo

"Lewa" regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widzimy Klarę, a od niedawna także Laurę. Przypomnijmy, że Lewandowscy starają się chronić prywatność córek i nie pokazują ich twarzy. Mimo to na Instagramie specjalistki od zdrowego stylu życia możemy znaleźć wiele treści związanych z macierzyństwem. 

Anna Lewandowska pokazała spacerówkę Laury

Akcesoria dla dzieci to stały element w mediach społecznościowych znanych mam. Gwiazdy chętnie pokazują wyposażenie dziecięcych pokoików, a także pozują z wózkami. Obserwatorzy chcą wiedzieć jak najwięcej o swoich idolach, dlatego każdy post odsłaniający kulisy ich życia prywatnego stanowi dla fanów nie lada gratkę. Dużym powodzeniem cieszą się posty dotyczące dzieci celebrytów.

Niedawno na instagramowym profilu żony piłkarza pojawiło się zdjęcie wózka młodszej z córek. Do niedawna Laura jeździła w gondoli, a obecnie korzysta ze spacerówki, którą pochwaliła się Lewandowska. Jak się okazuje, trenerka postawiła na zestaw 3 w 1, dlatego nie musiała kupować kolejnego wózka.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Anna Lewandowska - instagram

Modna spacerówka Laury to produkt firmy Cybex Priam. Za zestaw ze stelażem i siedziskiem należy zapłacić około 5.000 złotych. Warto dodać, że wybór Anny i Roberta nie jest przypadkowy. W wózku tej samej firmy jeździła Klara, więc rodzice postawili na sprawdzoną markę.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski obronił pracę: Wczoraj "czwórka" z Herthą Berlin, dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim