Robert Lewandowski obronił pracę: Wczoraj "czwórka" z Herthą Berlin, dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim

Robert Lewandowski odniósł kolejny sukces. Sportowiec właśnie zakończył edukację akademicką i został magistrem wychowania fizycznego. Wiadomość opublikowała jego uczelnia.

To chyba najlepszy okres w życiu Roberta Lewandowskiego. Sportowiec odnosi sukcesy praktycznie w każdej sferze życia. Nie tylko ma szczęśliwą rodzinę, która powiększyła się w maju, lecz także zdobywa kolejne tytuły, występując jako napastnik w klubie Bayern Monachium. Oprócz tego świetnie radzi sobie jako biznesmen i pomnaża majątek poprzez różne inwestycje. Teraz do tej listy może dopisać kolejne zwycięstwo.

Robert Lewandowski został magistrem

Lewandowski jest przykładem na to, że można połączyć życie zawodowe i rodzinne z nauką. Piłkarz właśnie zakończył edukację akademicką i obronił pracę na piątkę. Radosną nowinę ogłosiła Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie, do której uczęszczał:

Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy - napisali, nawiązując do ostatniego meczu Bayernu.

Jak na razie nie wiadomo, jakim tematem się zajął. Trzy lata temu obronił pracę licencjacką, w której pisał o sobie. Nosiła ona tytuł "RL 9. Droga do sławy". Przedstawił swoją drogę do kariery, znalazły się tam także wątki bardzo osobiste. Skupił się m.in. na rodzicach i wsparciu żony.

Robert Lewandowski obronił pracę magisterskąRobert Lewandowski obronił pracę magisterską Screen z Facebook.com/ Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

Robert studiował na uczelni kilka lat, często brał urlop dziekański ze względu na zobowiązania zawodowe. Nie musiał stawiać się na zajęciach, jednak przyjeżdżał na wybrane przedmioty.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz wideo Klara Lewandowska jest dumna z taty