Anna Cieślak w szczególny sposób dba o Edwarda Miszczaka. Tak przygotowują się do ślubu

Przyjaciółka aktorki zdradziła w rozmowie z "Rewią", że Anna Cieślak otoczyła swojego ukochanego troskliwą opieką. "Ania czuje się bezpiecznie" - czytamy w magazynie.

Związek Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak nabiera rumieńców. Pierwsze wzmianki na temat ich miłosnej relacji pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu. Dyrektor programowy stacji TVN zdążył już nawet poprosić swoją ukochaną o rękę, a publiczne gratulacje złożył parze wujek 40-latki, Bronisław Cieślak.

Zobacz też: Wujek Anny Cieślak komentuje jej zaręczyny z Edwardem Miszczakiem. Zareagował na docinki dotyczące różnicy wieku

Główni bohaterowie medialnych doniesień jak na razie milczą na temat swojego uczucia. Miszczak w wywiadzie dla "Newsweeka" przyznał, że udało mu się stworzyć szczęśliwy związek, jednak nie zdradził personaliów swojej wybranki. Cieślak również nabrała wody w usta, choć niedawno brylowała na jednej z imprez i z dumą pokazywała swój pierścionek, który ma być zaręczynowym podarunkiem od ukochanego. Para pojawiła się także na ekskluzywnej gali, jednak nie pozowała do zdjęć, starając się zapewne w ten sposób nie prowokować kolejnych plotek.

Zobacz też: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się na tym samym koncercie. Te zdjęcia wiele mówią o ich relacji

Anna Cieślak opiekuje się Edwardem Miszczakiem. To dzięki niej przeszedł na dietę

O wiele bardziej wylewni są znajomi pary. Koleżanka Anny Cieślak w rozmowie z „Rewią” zdradziła, że aktorka jest zachwycona osobowością Miszczaka i jego obszerną wiedzą:

Ani niesłuchanie imponuje intelekt i erudycja Edwarda. Ukończył on historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma ogromną wiedzę i potrafi opowiadać z pasją o zdarzeniach z przeszłości. Gdy niedawno byli na wakacjach we Francji i dużo zwiedzali, sypał jak z rękawa ciekawostkami historycznymi.

Przygotowania do ślubu podobno już trwają, a narzeczona dyrektora programowego TVN postanowiła nieco zadbać o jego zdrowie. Mała rewolucja polega na zmianie diety i piciu ziołowych naparów, polecanych Miszczakowi przez samą Cieślak:

Wie o nich wszystko, orientuje się, co na jakie przypadłości działa i często parzy sobie i ukochanemu ziołowe herbatki - twierdzi informator magazynu.

Aktorka przez dwa lata była w związku z Czesławem Mozilem, a w 2019 roku rozstała się z aktorem Piotrem Wyszyńskim, z którym była nawet zaręczona. Koleżanka gwiazdy serialu "Szadź" twierdzi, że Cieślak prawdziwą oazą miłości odnalazła dopiero w relacji z Miszczakiem:

Ania czuje się bezpiecznie. Ma przy sobie prawdziwego dżentelmena, a nie rozkapryszonego chłopczyka.

Nam pozostaje tylko pogratulować. Z niecierpliwością czekamy na ślub pary.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę