Anna Cieślak nie potwierdziła zaręczyn z Miszczakiem, ale spójrzcie na jej palec. Ktoś chyba dostał piękny pierścionek zaręczynowy!

Edward Miszczak nie ukrywa już, że jest w szczęśliwym związku. Co więcej, znajomość z aktorką pomyślnie się rozwija. Anna Cieślak pojawiła się ostatnio publicznie ze złotym pierścionkiem na serdecznym palcu prawej dłoni. Wszystko wskazuje na to, że to biżuteria zaręczynowa.

Od kilku miesięcy media plotkarskie rozpisują się o związku Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Zainteresowani na razie oficjalnie nie potwierdzili swojej miłosnej relacji, jednak osoba z otoczenia pary opowiedziała niedawno o ich wspólnych wakacjach w Hiszpanii. Co więcej, aktorka i dyrektor programowy mają być już zaręczeni.

Zobacz też: Edward Miszczak i Anna Cieślak spędzili urlop w Hiszpanii. Przyjaciółka pary: Nie chcieli narażać się na spotkanie z paparazzi

Anna Cieślak pokazała pierścionek zaręczynowy od Edwarda Miszczaka?

Aktorka pojawiła się niedawno na "Narodowym czytaniu "Balladyny"" i chętnie pozowała do zdjęć. Na jej serdecznym palcu prawej dłoni można dostrzec złoty pierścionek z ciemnym kamieniem. Przesłanki mediów wskazują, że to biżuteria zaręczynowa, podarowana aktorce przez Edwarda Miszczaka.

Anna Cieślak podczas 'Narodowego czytania 'Balladyny''Anna Cieślak podczas 'Narodowego czytania 'Balladyny'' East News

Dyrektor programowy stacji TVN przyznał ostatnio w wywiadzie dla tygodnika "Newsweek", że jest w szczęśliwym związku i przeżywa swoja "drugą młodość":

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie - zdradził w rozmowie z Renatą Kim, nie podając jednak imienia swojej partnerki.

Zobacz też: Edward Miszczak po raz pierwszy opowiedział o nowym związku! "Jestem z nią bardzo szczęśliwy"

Pierwsze informacje o związku Cieślak i Miszczaka pojawiły się w połowie marca. Już miesiąc później pisano, że para planuje ślub, a gwiazda serialu "Na Wspólnej" zamierza przeprowadzić się do apartamentu ukochanego:

Anna ma wreszcie przy sobie mężczyznę, przy którym może czuć się bezpiecznie, dojrzałego, który daje jej wsparcie. Edward zaś tryska energią i humorem. W ostatnim roku przeżywał żałobę po śmierci żony, która długo zmagała się z chorobą nowotworową - donosił informator "Na żywo".

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia pierścionka Anny Cieślak. Kto wie, być może już niedługo para sformalizuje swój związek.

Zobacz wideo Anna Cieślak: Ludzie zastanawiają się, czy będzie ich stać na dziecko. To pewnego rodzaju materializm
Więcej o: