Tabloid donosi, że Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci. "Czeka na termin rozprawy"

Dorota Szelągowska według doniesień ma rozwieść się z obecnym mężem. Prawdopodobnie dekoratorka czeka na pierwszą rozprawę.

Dorota Szelągowska od czasu do czasu porusza w mediach tematy związane z życiem prywatnym, jednak jej trzecie małżeństwo jest owiane tajemnicą. Projektantka wnętrz jest obecnie w związku i spełnia się w roli mamy dwójki dzieci. Ma syna Antoniego z pierwszego małżeństwa i córkę Wandę. Teraz okazuje się, że jej obecny związek przeżywa poważny kryzys. Według najnowszych doniesień, Dorota czeka już na pierwszą rozprawę rozwodową. 

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą. "Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub"

Dorota Szelągowska się rozwodzi?

Projektantka z obecnym partnerem poznała się w 2017 roku, gdy pracowała wtedy przy swoim programie dla TVN Style. Szybko się związali, a w 2018 roku przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - córeczkę Wandę. Choć oboje stronili od mediów i życia publicznego to według portalu SE.pl para chce zakończyć małżeństwo. 

Prezenterka złożyła pozew rozwodowy i czeka na termin rozprawy - czytamy na portalu SE.pl

Dorota Szelągowska najdłużej była związana ze swoim drugim mężem kompozytorem Adamem Sztabą. Choć nie doczekali się dzieci, przeżyli ze sobą 13 lat. Mimo to w ostatnim wywiadzie z Agatą Młynarską sama wyznała, że "niepotrzebnie wzięli ślub".

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować - powiedziała projektantka.

Mamy nadzieję, że projektantka nie dołączy do grona gwiazd, które rozwodziły się z hukiem (a jak wiemy, było ich całkiem sporo). Poniżej możecie zobaczyć te rozwody, które zapisały się w polskim show-biznesie, jako jedne z najgłośniejszych.

Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd. Oni nie potrafili rozstać się z klasą