Małgorzata Rozenek wystąpi w filmie Patryka Vegi! "Będę jedną z głównych postaci"

Małgorzata Rozenek zdecydowała się spróbować swoich sił w aktorstwie. 42-latka wystąpi w nowej produkcji Patryka Vegi. "Jest najbardziej kasowym polskim reżyserem" - przyznała aspirująca aktorka.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci polskiego show-biznesu. Żona Radosława Majdana zaczynała swoją medialną karierę od prowadzenia popularnego programu "Perfekcyjna Pani Domu", w którym pomagała porządkować mieszkania uczestników. Gwiazda TVN szybko jednak uwolniła się od łatki "Perfekcyjnej", głównie dzięki innym telewizyjnym formatom, w których wystąpiła. Sprawdziła się w roli gospodyni serii "Projekt Lady", a nawet doczekała się własnego reality show "Iron Majdan".

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. "Przez takie zachowanie kobiety mają kompleksy". Celebrytka konkretnie odpowiedziała

Małgorzata Rozenek wystąpi u Patryka Vegi

Mama Stanisława, Tadeusza i Henryka postanowiła spróbować swoich sił także w aktorstwie. W rozmowie z Michałem Dziedzicem z Pudelka przyznała, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi. Małgosia zachwycała się twórczością reżysera i wygląda na to, że nowa zawodowa rola jest spełnieniem jej marzeń:

Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka - przyznała w rozmowie z portalem.

Żona Radosława Majdana jest pewna, że nowa produkcja Vegi odniesie ogromny sukces. Przyznała również, że ogromny wpływ na plan zdjęciowy ma pandemia:

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała wideo z gaworzącym Heniem

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek wcieli się w jedną z głównych postaci. "Perfekcyjna" pobiera nawet lekcje aktorstwa, żeby wypaść przed kamerą profesjonalnie:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca.

Myślicie, że Małgosia sprawdzi się przed kamerą także jako aktorka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.