Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. "Przez takie zachowanie kobiety mają kompleksy". Celebrytka konkretnie odpowiedziała

Małgorzata Rozenek szybko wraca do formy sprzed ciąży. Jedna z internautek jest zbulwersowana tym, jak gwiazda prezentuje swoją przemianę w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przez dobre kilka lat starali się o dziecko. Dzięki metodzie in vitro celebrytce udało się zajść w ciążę. Dokładnie 10 czerwca na świecie pojawił się syn pary - Henryk. Od tamtej pory Małgosia regularnie relacjonuje swoje macierzyństwo, a także powrót do formy sprzed ciąży. Z tej okazji stacja TVN dała jej nawet program "Rozenek cudnie chudnie", który pojawi się na antenie już jesienią. Jak się okazuje, szybka metamorfoza gwiazdy budzi mieszane uczucia, o czym sama zainteresowana przekonała się pod swoim najnowszym postem na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu. Piłkarz przygotował wzruszającą niespodziankę

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zbyt szybką przemianę

Małgorzata Rozenek szybko wraca do formy dzięki diecie i ćwiczeniom. Na jednym ze zdjęć, które zamieściła na Instagramie, prezentuje godną pozazdroszczenia sylwetkę. Jedna z internautek zaatakowała ją jednak, pisząc, że przez tak szybki powrót do formy na pokaz, inne kobiety mają kompleksy. 

Właśnie przez takie "szybkie dochodzenie do formy po ciąży" wiele kobiet (jak nie wszystkie) popada w kompleksy i depresję. Zamiast tego powinna Pani świecić przykładem i pokazać jak jest naprawdę. W "Projekcie Lady" wygląda Pani na spuchniętą przy pani Kamińskiej i pani Tatianie. Zdecydowanie tamta postawa i pokazanie jak jest rzeczywiście, stawia Panią w lepszym świetle. Ma Pani wpływ na wiele kobiet, proszę przestać oszukiwać nas i samą siebie. Pozdrawiam- napisała oburzona.

Na odpowiedź Małgosi nie trzeba było długo czekać. Gwiazda w mi się wytłumaczyła.

Na plan "Projekt Lady" weszłam dwa tyg. po porodzie. Miałam wtedy 22 kg nadwagi. Teraz zostało mi 5. Od początku pokazywałam siebie po porodzie, tak jak wyglądałam, ale teraz już wracam do formy. Mój program „Rozenek cudnie chudnie” właśnie ten etap będzie pokazywał. Zapraszam do oglądania- zachęca Małgosia.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com@m_rozenek

Myślicie, że internautka przyjmie propozycję Małgosi i będzie obserwować jej metamorfozę w nowym programie?

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek na zdjęciu z pierwszego spotkania z Radosławem Majdanem. "Od razu zaiskrzyło"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.