Daniel Martyniuk zdradza żonę? Sprawę komentuje jego mama. "To, że spotkał się z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy!"

Daniel Martyniuk miał zdradzać żonę? Sprawę komentuje jego mama, Danuta Martyniuk.

Daniel Martyniuk długo pracował na miano nieokrzesanego syna króla disco polo, które na dobre już do niego przylgnęło. Ma za sobą wiele kontrowersyjnych sytuacji i skandali. Teraz na jaw szyła kolejna zaskakująca wiadomość. Jeden z tygodników donosi, że Martyniuk zdradzał obecną żonę. Miał spotykać się z byłą partnerką, a na randki miała wozić go mama.

Daniel Martyniuk spotyka się z byłą partnerką

Syn Zenka nie może narzekać na życie uczuciowe, które miał niezwykle bogate jeszcze zanim na dobre zaczęło się o nim mówić w mediach. Jakiś czas temu głośno było o jego rozstaniu z niejaką Faustyną, która ma za sobą studia prawnicze i jest wierną fanką zespołu Akcent. Daniel zostawił Faustyną z powodu ślubu z obecną żona Eweliną, z którą doczekał się córeczki Laury. Najwyraźniej sprawdza się przysłowie, że stara miłość nie rdzewieje, bo jak podaje "Twoje Imperium" Daniel podobno był widziany w towarzystwie Faustyny.

Na zdjęciach widać, jak Martyniuk junior wychodzi ze swego mieszkania z plecakiem i torbą podróżną, w Białymstoku spotyka się z byłą ukochaną, pakują jego rzeczy do jej samochodu i jadą razem do Warszawy. Martyniuk spędził dwa dni w jej mieszkaniu - czytamy.

Dodatkowo tygodnik podaje, że na randki z Faustyną Daniela woziła jego mama. Danuta jednak z oburzeniem skomentowała domniemania.

Nie wożę syna na żadne randki! Takie sugestie mnie obrażają! [...] A to, że ponad dwa miesiące temu spotkał się raz z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy! - powiedziała żona Zenona.

Informator "Twojego Imperium" jest jednak pewien i podkreśla, że Daniel po ślubie nie zaprzestał widywać się z byłą partnerką. Ciekawi nas tylko, co na to jego obecna żona Ewelina.

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.