Emma Roberts jest w ciąży! Bratanica Julii Roberts potwierdziła doniesienia zdjęciami. Zdradziła też płeć

Emma Roberts potwierdziła ciąże publikując piękne zdjęcia. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Emma Roberts to aktorka znana głównie z takich filmów jak: "American Horror Story", "Millerowie" czy "Zbuntowana księżniczka". Teraz okazuje się, że 29-letnia gwiazda jest w ciąży. Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka z obecnym parterem Garrettem Hedlundem. Emma ciążę potwierdziła na Instagramie, zdradzając płeć maleństwa.

Emma Roberts jest w ciąży

Na Instagramie aktorki ukazały się trzy zdjęcia. Na pierwszym pozuje sama z widocznym już ciążowym brzuchem, a na drugim i trzecim towarzyszy jej partner. Trzeba przyznać, że ten stan służy aktorce, bo wygląda wspaniale w białej obciskającej brzuszek sukience, która odsłania jej ramiona. Z opisu można wywnioskować, że Emma spodziewa się chłopca.

Ja i dójka moich ulubionych chłopaków -podpisała zdjęcie.
 

Post skomentowała sama Julia Roberts, ciotka Emmy.

Kocham Cię - napisała.

Swój komentarz i miłe słowa zostawiła także Lea Michele.

Będziesz najwspanialszą mamą. Kocham cię Em!

Post w zatrważającym tempie zdobył prawie 2 mln polubień i został skomentowany przez tysiące internautów. Wszyscy składają gratulacje przyszłym rodzicom.

Emma Roberts życie prywatne

Emma Roberts jest córką Ericka Robertsa, starszego brata Julii Roberts. Większość dzieciństwa spędziła na planach filmowych u boku sławnej już ciotki. Dlatego zdecydowała się sama zająć aktorstwem. Największym echem w mediach odbił się jej związek z Evanem Petersem, aktorem znanym z "American Horror Story". Para spotykała się od 2012 roku, a w 2013 roku Emma została aresztowana za przemoc domową. Po kilku godzinach została zwolniona, bo Peters odmówił dalszych zeznań. Para dała sobie drugą szansę i już w 2014 się zaręczyła, jednak nigdy nie doszło do ślubu. W 2019 roku media obiegła informacja o rozpadzie związku. Emma od niedawna spotyka się z obecnym parterem 35-letnim Garrettem Hedlundem, z którym teraz spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno urodziły
Więcej o: