Szczęśliwa Agnieszka Woźniak-Starak już nie może doczekać się nowej pracy. "Ale się cieszę!". Gratulują jej gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak razem z Ewą Drzyzgą zostały nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN". Prezenterka telewizyjna pokazała zakulisowe zdjęcia z niedzielnego poranka.

W niedzielny poranek poznaliśmy dwie nowe prowadzące "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zastąpiły w tej roli Kingę Rusin i Piotra Kraśko. Nikt nie krył swojego zaskoczenia, kiedy kilka dni temu do mediów trafiła informacja o rezygnacji Kingi. W końcu witała wiernych widzów już od ponad 15 lat. Teraz jednak nastają nowe czasy i nowe porządki. A nie może się ich doczekać już sama Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy w "Dzień dobry TVN"

Prezenterka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w towarzystwie Drzyzgi. Obie panie wyglądają na nich na bardzo szczęśliwe i widać, że już nie mogą doczekać się tej wyjątkowej przygody. Trzeba przyznać, że cudownie widzieć Agnieszkę z tak szerokim uśmiechem.

Panie i Panowie! Oto my. Nowy i co najlepsze - kobiecy duet w "Dzień dobry TVN". Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo. W imieniu redakcji, Aga - napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dzień dobry TVN". Widzowie reagują na nowe prowadzące. "Kobiety górą"

 

Post skomentowało wielu przyjaciół Woźniak-Starak, w tym inni prowadzący show. Wszyscy gratulowali jej nowego sukcesu.

Świetna wiadomość, będziemy oglądać - napisała Małgorzata Rozenek.
Powodzenia dziewczyny, trzymam za Was kciuki - dodała Anna Kalczyńska.
Aguś, bardzo się cieszę - skomentowała Paulina Krupińska.
Będzie ogień! - stwierdziła Zosia Ślotała.

My również już nie możemy doczekać się nowych odcinków z kobiecą parą. To pierwsza taka sytuacja w historii programu. Usiądziecie przed telewizorami 14 września?

Zobacz wideo Studio już widzieliście, to teraz dom Woźniak-Starak: