Kinga Rusin dziękuje za lata spędzone w "Dzień Dobry TVN": Z niecierpliwością czekamy na naszych następców!

Kinga Rusin na Instagramie podziękowała za 15 lat pracy w "Dzień Dobry TVN". Odniosła się też do "polowania na kolejną parę" prowadzących.

Kinga Rusin pożegnała się z "Dzień Dobry TVN" po 15 latach - przez ten czas była jedną z najważniejszych prowadzących program. Jej odejście było dla wielu szokiem, choć plotkowano o nim już od pewnego czasu. Teraz dziennikarka podziękowała za lata spędzone na planie programu.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałby zostać prowadzącą „DDTVN”?

Kinga Rusin dziękuje za pracę na planie "Dzień Dobry TVN"

Kinga Rusin opublikowała kolejny obszerny wpis, w którym tym razem podziękowała współpracownikom za lata spędzone na planie "Dzień Dobry TVN". To jej odpowiedź na słowa od samej stacji, które opublikowano dwa dni temu.

Dziękuję redakcji "Dzień Dobry TVN" za artykuły na stronie. Sama nie zdawałam sobie sprawy z tego, że przez te 15 lat zrobiłam dla programu aż kilkaset materiałów i reportaży! Uzbierało się tego trochę. Wzruszyłam się oglądając raz jeszcze np. rozmowę ze św. pamięci maestro Krzysztofem Pendereckim w jego przepięknym ogrodzie w Lusławicach, czy wycieczkę do Nowego Jorku z Tomaszem Stańko, przypomniałam sobie szalone premiery w Metropolitan Opera i La Scali, i te wszystkie wywiady na drugim końcu świata!

Nie obyło się bez podziękowań dla poszczególnych osób. Kinga Rusin wspomniała wszystkich prowadzących program - byłych i obecnych. Odniosła się też do słów Edwarda Miszczaka, który w czasie konferencji ramówkowej TVN w środę wspomniał, że stacja wciąż prowadzi "polowanie":

Z ciekawością czekamy z Piotrkiem Kraśko na naszych następców w "Dzień Dobry TVN", czyli czym zakończy się "polowanie na kolejną parę" prowadzących, jak wyraził to wczoraj na konferencji ramówkowej dyr. Miszczak - dodała Rusin.

Podziękowała też bezpośrednio Miszczakowi za słowa, jakie o niej napisał w komunikacie stacji o odejściu Kingi Rusin z "Dzień Dobry TVN":

Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy - dziękował jej Edward Miszczak.

Co na to Kinga Rusin?

Oczywiście chciałabym też podziękować Dyrektorowi Edwardowi Miszczakowi za wypowiedziane prywatnie i publicznie piękne słowa na mój temat - napisała na Instagramie.
 

Kto zostanie nowym prowadzącym "Dzień Dobry TVN"?

Edward Miszczak nie zdradził jeszcze, kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN". Jest kilka "typów", a na prowadzenie wysuwa się na razie kandydatura Agnieszki Woźniak-Starak.