Archie nie jest księciem, ale wiadomo, kiedy się nim stanie. Czy Meghan i Harry o tym wiedzą?

Media podają, że choć Archie nie jest księciem, a jego rodzice wyrzekli się tych tytułów, szybko może nim zostać. Wszystko dzięki dziadkowi.

Meghan Markle i Harry cieszą się z życia poza królewskim dworem. Małżonkowie mieszkają teraz w Los Angeles i z dala od brytyjskich fanatyków wychowują syna. Wierni fani jednak mocno interesują się ich codziennością oraz tym, jak wygląda Archie. Była para książęca Sussex już od dłuższego czasu nie opublikowała nowego zdjęcia pociechy, więc w mediach pojawiły się kolejne informacje na jego temat. Okazuje się, że chłopiec w bardzo prosty sposób może otrzymać tytuł księcia.

POLECAMYMeghan Markle zignorowała ważną radę od księżnej Camilli. "Camilla miała absolutną rację, ale Meghan jej nie posłuchała"

Archie zostanie księciem, kiedy Karol zostanie królem?

Informatorzy US Weekly podają, że choć Archie od urodzenia formalnie nie jest księciem, zostanie nim w momencie, kiedy jego dziadek (książę Karol) przejmie tron po matce. Inny z portali zauważa z kolei, że syn Meghan i Harry'ego jako szósty w kolejce do brytyjskiego tronu (obecnie jest siódmy), będzie musiał prosić władcę o zgodę na ślub z wybranką swojego serca. Mówi o tym ustawa o sukcesji korony z 2013 roku. Wszystko może się jednak zmienić. 

Książę Karol, Książę Harry, Książę ArchieKsiążę Karol, Książę Harry, Książę Archie instagram.com/sussexroyal/

Aktualnie kolejka do przejęcia brytyjskiego tronu wygląda następująco: książę Karol, książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, Harry i Archie. Królowa Elżbieta włada Zjednoczonym Królestwem od 68 lat. Rekord ustanowiła w 2015 roku, zajmując miejsce królowej Wiktorii, która władała 63 lata i 217 dni.

ZOBACZ TEŻKsiążę Harry i Meghan Markle zrobili fanom niespodziankę. W nowym wideo zachęcają do "bycia uprzejmym" w internecie