Książę Harry i Meghan Markle zrobili fanom niespodziankę. W nowym wideo zachęcają do "bycia uprzejmym" w internecie

Para książęca Sussex przez 30 minut rozprawiała między innymi o zdrowiu psychicznym i niepokojących zachowaniach w sieci.

Książę Harry i Meghan Markle od początku roku są na świeczniku. Uwagę mediów przyciągnęli swoją kontrowersyjną decyzją o rezygnacji z przywilejów i obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć początkowo para książęca Sussex planowała ułożyć sobie życie w Kanadzie, szybko przeniosła się do Los Angeles. Meghan i Harry kupili ogromną willę, w której zamierzają wychować syna Archiego. Niestety, już teraz mówi się, że książę Harry i jego rodzina mogą mieć niedługo kłopoty finansowe. Póki co jednak nie zaprzątają sobie głowy widmem bankructwa i aktywnie działają w sieci.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Książę Harry i Meghan Markle nagrali nowe wideo. Rozprawiali o mediach społecznościowych

Harry i Meghan prężnie działają w fundacji Queen's Commonwealth Trust, gdzie pełnią funkcje prezesa i wiceprezesa. Ostatnio zorganizowali 30-minutową konwersację online, w której wzięli udział między innymi fundatorzy - Rosie Thomas, Vee Kativhu, Brighton Kaoma i Nicola Brentnall. Podczas live'a wzięli na tapetę kilka ważnych tematów, które od dawna nurtują internautów. Poruszyli między innymi kwestię zdrowia psychicznego, koronawirusa i zachowania w sieci.

Dobre samopoczucie, a co za nim idzie - zdrowie psychiczne i równowaga emocjonalna - jest teraz bardziej krucha niż kiedykolwiek wcześniej. Nie tylko z powodu panującej pandemii koronawirusa, ale również z uwagi na urządzenia elektroniczne, które zastępują interakcje międzyludzkie. Ludzie korzystają z internetu i mediów społecznościowych, by poczuć się częścią wspólnoty. Musimy być życzliwi i uprzejmi w przestrzeni cyfrowej. To ma ogromny wpływ na to, jak postrzegamy siebie - mówiła Meghan.

Księżna na spotkanie online postawiła na letnią stylizację. Miała na sobie sukienkę bez rękawów z biało-granatowym nadrukiem. Uzupełnieniem stylizacji była fryzura Meghan, która postanowiła ułożyć włosy w miękkie fale opadające na ramiona.

To kolejne spotkanie z cyklu fundacji. Poprzednio Harry i Meghan spotkali się z czarnoskórymi pracownikami fundacji QCT, którzy opowiedzieli o uprzedzeniach rasowych i ruchu Black Lives Matter.

Zmiana zachodzi znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Rozmowy z ludźmi takimi jak Wy napawają nas optymizmem i nadzieją, że teraz naprawdę nie ma już odwrotu, że zmiany, które zachodzą, dzieją się nie tylko na ulicach, ale i w naszych głowach - mówił wówczas Harry.

Lubicie tę nową formę aktywności pary książęcej?

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry jest nieślubnym dzieckiem Diany? Irena Kamińska-Radomska z "Projekt Lady" komentuje. "Uderzające wręcz podobieństwo"