"Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski". Na ściance królowały Viki Gabor i Kayah, a Paulina Sykut lśniła na scenie

Finał Ligi Mistrzów to niejedyne wydarzenie, które miało miejsce w niedzielny wieczór. Na antenie Polsatu mogliśmy oglądać "Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski".

Z powodu przymusowej izolacji i obostrzeń wiele wydarzeń zaplanowanych z wielomiesięcznym wyprzedzeniem nie mogło się odbyć. Stacja Polsat skorzystała z okazji, że można już organizować większe przedsięwzięcia, dzięki czemu w miniony weekend 22-23 sierpnia odbył się "Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski". Na scenie nie zabrało popularnych artystów, którzy zapozowali na ściance. 

ZOBACZ: Kayah przerwała występ na koncercie Polsatu. Piosenkarka wyraziła swoje poparcie dla małżeństw jednopłciowych

"Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski". Artyści na ściance

Kayah

W czasie wydarzenia na scenie w Uniejowie po raz pierwszy spotkały się Viki Gabor i Kayah. Wokalistki wspólnie wykonały utwór "Ramię w ramię" i razem zapozowały na ściance. Kayah na ten występ złożyła interesujący kolorowy garnitur składający się z marynarki i krótkich spodenek. Marynarka była wyposażona w obszerne rękawy ozdobione pomarańczowymi frędzlami. Stylizację gwiazda uzupełniła srebrnymi sneakersami. 

Viki Gabor, Kayah
Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiViki Gabor, Kayah Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski East News

Viki Gabor

Viki Gabor również zdecydowała się na garnitur. Laureatka Eurowizji Junior postawiła na obszerną marynarkę i wąskie spodnie z ciekawym wzorem. 13-latka miała wykonany delikatny makijaż oraz podkreślone usta. Pofalowane włosy upięła w wysoki kucyk. Wokalistka uzupełniła zestaw różowymi ciężkimi butami i fioletowym naszyjnikiem. Nastolatka zarówno na ściance, jak i na scenie wyglądała świetnie!

Viki Gabor Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiViki Gabor Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski East News

Natalia Nykiel

Artystka wielokrotnie udowadniała, że nie boi się odważnych stylizacji. Tym razem Natalia Nykiel postawiła na czarne body, kabaretki, skórzaną kurtkę i długie błyszczące kozaki za kolano. Oko podkreśliła kolorem zielonym, a na jej szyi zagościł złoty naszyjnik. Odważnie i stylowo.

Natalia Nykiel Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiNatalia Nykiel Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski East News

Beata Kozidrak

Największa diwa polskiej sceny podobnie jak jej koleżanki postawiła na kolorowy zestaw. Beata Kozidrak zdecydowała się na zestaw z łączonych tkanin z rozszerzonymi rękawami i nogawkami. 

ZOBACZ TEŻ: Wakacyjna Beata Kozidrak na zakupach. Paparazzi przyłapali ją, jak kupuje wino i piwo. W takim wydaniu trudno ją spotkać

Beata Kozidrak Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiBeata Kozidrak Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski East News

Paulina Sykut-Jeżyna

Prezenterka pokazała się na ściance w długiej sukni bez ramiączek, której materiał pięknie połyskiwał w blasku świateł i fleszy. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na klasyczną fryzurę i delikatny makijaż. Zdecydowanie błyszczała na ściance!

Paulina Sykut-Jeżyna Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiPaulina Sykut-Jeżyna Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Ewa Farna

Młoda mama w Ulejowie zjawiła się w błękitnej oversize'owej marynarce, do której dobrała klasyczny biały T-shirt i dżinsy. Ewa Farna podkreśliła oczy mocnym makijażem i postawiła na sporo złotych dodatków. Stylizację uzupełniła niebieskimi klapkami na obcasie. 

Ewa Farna Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej PolskiEwa Farna Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski East News

Która stylizacja według was była najlepsza?

Zobacz wideo Natalia Nykiel o programie "The Four - Bitwa o sławę"
Więcej o: