Kasia Kowalska w makijażu zrobionym przez córkę. Robi wrażenie! Nie wiedzieliśmy, że Ola ma taki talent

Ola Kowalska może pochwalić się niezwykłym talentem. Właśnie pokazała, jaki makijaż zrobiła swojej mamie.

Ola Kowalska ma za sobą kilka bardzo ciężkich miesięcy. Córka Kasi Kowalskiej trafiła do jednego z londyńskich szpitali w bardzo ciężkim stanie. Była intubowana i przez kilka tygodni była w śpiączce. Dopiero od niedawna czuje się lepiej i ma za sobą wakacje z rodziną oraz ukochanym chłopakiem. Teraz wciąż nadrabia stracony czas i regularnie widuje się z mamą. Właśnie pochwaliła się, jaki zrobiła jej makijaż.

Zobacz: Ola Kowalska narzeka na nieprzyjemne skutki długotrwałego leczenia. Na Instagramie poprosiła fanów o pomoc

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati na Instagramie. Teraz obie komentują

Ola Kowalska pomalowała Kasię Kowalską

Córka wokalistki wrzuciła na Instagram dwa zdjęcia swojej mamy. Na obu możemy podziwiać jej dzieło, czyli makijaż, który zrobiła Kasi Kowalskiej. Nie da się ukryć, że robi wrażenie - jest delikatny i subtelnie podkreśla urodę wokalistki, nie zmieniając jej. Doceniamy, że Ola nie pokusiła się o wykonanie popularnego na ulicach makijażu z przesadnym konturowaniem i mocnym zarysowaniem brwi. Taki efekt sprawia, że twarz staje się przesadnie wymalowana i wręcz karykaturalna.

Przeczytaj też: Ola Kowalska zaprezentowała się obserwatorom w odważnej stylizacji. Internauci patrzą jednak na coś innego. ''Czysta mamusia''

Kasia KowalskaKasia Kowalska Instagram/olahontaz

Jak widać, Ola Kowalska stawia w makijażu na naturalność, przy okazji jednak preferując styl glamour, który wyróżnia się delikatnym błyskiem. Taki efekt gwarantuje świeży wygląd. Kasia Kowalska wygląda pięknie w makijażu zrobionym przez córkę. Podziwiamy!

Więcej: Ola Kowalska traci włosy po przebytej chorobie. Fanka: Nie zażywaj narkotyków, tylko witaminy! Ostro zareagowała