Zbigniew Boniek z wnukami. Prezes PZPN pochwalił się rodzinnym zdjęciem. "Zebranie zarządu"

Na Twiterze Zbigniewa Bońka pojawiło się urocze zdjęcie z trójką jego wnucząt.

Zbigniew Boniek to legenda polskiej piłki nożnej, a także prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie samą pracą jednak człowiek żyje. Były sportowiec spełnia się w roli męża, ojca, a także dziadka piątki wnucząt. Sam zainteresowany uwielbia spędzać czas z najbliższymi, czym równie chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem pokazał zdjęcie z trójką wnucząt. 

ZOBACZ TEŻ: Każdemu z dzieci kupił dom, a córkę namawiał na "TzG". Zbigniew Boniek szczerze o rodzinie: Mieliśmy podział, że ja jestem od finansów

Zbigniew Boniek z wnukami

Zbigniew Boniek ma żonę Wiesławę, z którą to w małżeństwie trwa już od ponad 44 lat. Para doczekała się trójki dzieci: syna Tomasza i dwóch córek Karoliny i Kamili. Rodzina Bońków już sporo się powiększyła, prezes PZPN ma już bowiem pięcioro wnucząt. Co ciekawe, dwójka z nich urodziła się tego samego dnia, o czym dumny dziadek pisał wówczas na Twiterze.

Nieprawdopodobne, oczekiwałem narodzin wnuczka i wnuczki nr 4 i 5. Rezultat? - Jakub urodził się o 2:30, a Bianca godzinę temu. Obie mamy w formie. Co za przypadek, incredibile - pisał 23 lutego na Twiterze.

Tym razem Zbigniew Boniek pochwalił się wspólnym zdjęciem z trójką z nich. Na zdjęciu widzimy prezesa, jak zasiada z nimi przy stole.

Po ciekawych i dobrych meczach w PP (gratulacje dla zwycięzców). Od rana owocne Zebranie Zarządu - czytamy pod postem.

Uroczy obrazek?

ZOBACZ: Zbigniew Boniek pokazał dużo zdjęć ze ślubu córki. Teraz ona się chwali. Widać, że to była impreza z rozmachem

Więcej o: